Wpis z mikrobloga

Włączam GTA 5 to się po chwili wyłącza bez powodu do systemu, włączam Wiedźmin 3 to się po chwili najpierw lekko zacina, a potem włącza się niebieski ekran śmierci Windows 10.
Innych gier nie mam, ale wygląda jakby wszędzie był taki problem.

Co zrobić? gdzie szukać rozwiązania? czego to może być wina?

Mam nową kartę, Asus GeForce RTX 3060 Ti DUAL 8GB OC 8 GB
I na niej wcześniej nie było tych błędów, nic się takiego nie działo, normalnie można było grać bez żadnych problemów ostatnie kilka tygodni. A teraz na niej te błędy.

Windows 10 nie aktualizowałem, nawet nie używałem Windows 10 ostatni czas, nic z nim nie robiłem bo siedziałem na Linuksie.

Temperatur jeszcze nie sprawdzałem. Nie wiem czy tak szybko by się podniosły, bo to kwestia minuty-dwóch.

#pcmasterrace #pc #sprzetkomputerowy #gtav #wiedzmin3
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@look997: A jaki kod się pojawia? Ja tak miałem, jak dysk mi siadał i pamięć RAM.
Jakby to była karta graficzna, to miałbyś jeszcze problemy przy odtwarzaniu filmików na youtubie.
  • Odpowiedz
ASROCK A320M-HDV R4.0


@look997: no mówię, płyta główna do biurowego komputera. Podczas dużego obciążenia grzeje się sekcja zasilania procesora i stąd te problemy. Ta płyta nie nadaje się do grania, zwłaszcza w tytuły AAA.
  • Odpowiedz
  • 0
@biskup2k: @kosmita @nunczako Testowałem dysk prostym testem windowsowym - brak błędów.
Testowałem RAM - brak błędów.

Temperatury około 70 stopni jak gram w GTA 5 i nawet 76 w Wiedźmin 3.
I tu niespodzianka - teraz mogłem grać.
Nic nie aktualizowałem, tylko porobiłem testy i włączyłem GTA 5
  • Odpowiedz