Wpis z mikrobloga

@yosoymateoelfeo: tak, takie myślenie tez ma na to wpływ. I to też wynik głównie propagandy tvp.

uważam gdyby prawdziwe informacje o aferach przebijały by się do tych ludzi przez dłuższy czas to dałoby sie to odkręcić. Oni po prostu nie rozumieją skali pisowskiego złodziejstwa i ssyństwa.

Aby otworzyć tym ludziom oczy trzeba czasu. Wszystkim oczywiście się nie da, ale wystarczy że połowa zrozumie i byłby duży sukces.
  • Odpowiedz
@yosoymateoelfeo: bo pis się wzorował na Orbanie a ten wzorował na Putinie który około 20 lat temu przejął rosyjskie media, prywatne również. Putin i Orban udowodnili że propaganda z mediów działa bardzo dobrze i Kaczor to chciał skopiować i częściowo mu się udało. Prawie mu się udało pozbyć tvn-u. Gdyby to się stało to pis miałby poparcie 40% spokojnie.
  • Odpowiedz
@yosoymateoelfeo oglądałem ostatnio taki reportaż o Serbii na arte.tv w YT więc polecę od razu :) najgorsze jest to że nie wiedziałem czy mówią o Serbii czy o naszym kraju, tam jest praktycznie identyczy rząd. Starzy głosują na reżim, młodzi wyjeżdżają, tv, politycy powiązani z gangusami itp. I tak sobie pomyślałem #!$%@? jak cofnęliśmy się w rozwoju. Argument dziada że głosuje na rząd bo może sobie cygara i piwko pod sklepem walnąć
  • Odpowiedz