Wpis z mikrobloga

#polityka #wybory #chlewobsranygownem #polska

Wyniki ankiety wyborczej.:
PO 42,5%
PiS 13,7%
KWiN 21,9%
PL2050 9,6%
RN 2,7%
. N 5,5%
NIE MA RATUNKU DLA TEGO KRAJU! WY MLODZI #!$%@? STAD POKI CZAS BO TU NIC NIGDY SIE NIE ZMIENI.

Przyglupie wykopki widza tylko PO, najwieksze grupy spoleczne w Polsce t. j. emeryci, patologia i madki 500+ widza tylko PiS.

Polant to kraj ludzi biedorozwinietych z pamiecia zlotej rybki.

Przegladajac ten portal liczylem na wielkie zmiany, na rewolucje, na cos lepszego. Niestety wykopki wola sie taplac w starym gownie, ktore juz kiedys bylo. I tak na przemian z obecnym pisoskim gownem.

Bede wysylac Wam pocztowki z kraju gdzie swiadomosc spoleczna jest kilka leveli wyzej niz w Polsce.
Nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc Wam smacznego gowienka i slodkich szczoszkow.
  • 18
@ruinator: ??? Gdzie ja wspominalem cos o konfederacji?
Ja chce zmian na lepsze a nie tych Waszych peowsko pisowskich wojenek od dziesiacioleci.
Pis to downy ale po to zdrajcy.
Potrzeba nowej, swierzej krwi a nie tych Waszych przepychanek.
@ExtraPensja: a gdzie tutaj jest możliwa jakaś zmiana na lepsze? Oczywiście od PiSu to cokolwiek będzie lepsze, ale nie znaczy, że dobre. Osobiście to kogokolwiek bym nie wybrał z obecnych partii to czułbym się z tym źle, nawet rozważam nie pójście na wybory, choć chcę iść.
@ruinator: A tak serio, czym dla Ciebie jest sprzedawanie polskich nieruchomosci obcym nacjom jak nie zdrada?

Z reszta za PO Polska byla osmieszana na arenie miedzynarodowej. Ten wiesniacki prezydent 'chodz szogunie' itd itp, Tusk z ktorego sie nabijali w EP. Juz wole zeby do wladzy doszla jakas Bezpartyjni czy Ruch Narodowy niz maja z nas sie smiac.
Pis to szmata ale nie wyprzedaje przynajmnuej Polski w obce rece a razem z
@ExtraPensja: opowiadasz takie kocopoły że szkoda na to prądu. Spójrz na siebie kim jesteś, wiecznie niezadowolony, narzekający bezzębny typ. Kiedy pomalujesz chociaż płot w obejściu? Tusk wybudował ci drogę byś mógł pojechać szukać pracy, a ty co? chodzisz i jęczysz. Lamentując o ruchu narodowym, już bardziej się nie mogłeś ośmieszyć. Do roboty!
@1M1k3: Jak robisz zmiany w swoim zyciu i sie przeprowadzasz to raczej nie zmieniasz mieszkania na klatke obok tylko na zupelnie nowa dzielnice czy miasto. Na poczatku moze byc roznie ale koniec koncow zawsze jest dobrze. Nie widze sensu wracac do PO ktore osmieszalo Polske na calym swiecie tylko dlatego ze juz byli.
@ruinator: O czym ty #!$%@? mowisz imbecylu? Jaka droge wybudowal? Akurat w moim regionie od 30 lat nie powstala zadna nowa droga. A te co sa byly remontowane niezaleznie od wladzy, psl, sld, po, pis.
@ruinator: Poza tym peowcu, unia eur. to najgorsze co mi sie trafilo. Bez przerwy tylko bezsensowne wydatki. Wymien piec bo mandat, pozniej wymien jeszcze raz piec bo te co wczesniej dopuscilismy jednak sa #!$%@?. Pola gnojowka nie nawoz bo mandat, deszczowki do rowu nie odprowadzaj bo mandat. 3 kur nie mozesz hodowac, ewentualnie jak chcesz to je zarejestruj i oplacaj.