Wpis z mikrobloga

Boxdel beczy w wywiadzie, ze Fabijanski nie za dobrze pokazuje sie w klatce. Hmm... ciekawe czemu? 1-szy przeciwnik dużo wyższy i cięższy, a drugi miał z nim w sumie 9 walke! Daja typa z 9 walkami do typa co spedzil w ringu z 30 sekund w 1 walce i sie dziwia ze nie oddaje walka xD

Mogli go dac na Daro Lwa, albo na kogos slabszego lub tez debiutanta. Wedlug mnie FAME samo spalilo fabijanskiego, bo chlop realnie mial wielki potencjal na dymy i konfy.

#famemma
  • 8
@RafDan: gdzieś mi się mignęło, ze ma grać w filmie za miesiąc, więc plan był prosty: wyjść, przygarnąć z 400k, nie mieć uszczerbku na zdrowiu fizycznym(nie mówiąc o tym psychicznym, bo plama na honorze wielkości góry lodowej) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
@TurboMarcin: Dobra, ale Daro Lew na tle Natana albo tego bezbeka jakos wygladal, tak samo Najman. Tylko ze oni maja po 30+ walk a to byl debiutant. Gdyby go dali na kogos podobnego to pewnie by to inaczej wygladalo.
@RafDan: Spójrzmy na to z drugiej strony - Wac Toja to gość bez żadnej sportowej przeszłości, który od paru ładnych lat 80% swojego czasu spędza na jaraniu blantów, a Filipek był o wiele mniejszy (już nawet pomijam fakt przestrzelenia wagi o parę kg). Nie róbmy też z Filipka żadnego wirtuoza. Podobno ma jakąś przeszłość z trenowaniem boksu, ma 9 walk na różnych freakowych galach, ale ktokolwiek choć minimalne pojęcie o sportach
  • 0
Wac Toja to gość bez żadnej sportowej przeszłości, który od paru ładnych lat 80% swojego czasu spędza na jaraniu blantów

a Filipek był o wiele mniejszy (już nawet pomijam fakt przestrzelenia wagi o parę kg).


@Sakiim: No zgoda, debiutant vs debiutant. Ale piszesz w drugim zdaniu że Filipek był mniejszy i lżejszy, ale taki sam był Fabijanski w 1 walce, wiec sam sobie zaprzeczasz.

Do tego nikomu tu nie wmówisz, że
@RafDan: Ale wiesz, że w 1 walce Fabijański wniósł na wagę tylko pół kilo mniej niż Wac Toja? Jest różnica między pół kilo, a prawie 8kg (realnie pewnie więcej o ile prawdą jest że chociaż próbował zbić wagę).

Nigdzie też nie napisałem, że 9 walk, a 30 sekund walki to bez różnicy tylko że po Filipku kompletnie tych 9 walk nie widać.

Sam matchmaking miałby sens w obu walkach o ile