Wpis z mikrobloga

Partia #konfederacja która chce robić listy proskrypcyjne „pedalow” tak aby ci nie mogli być np biurokratami, nauczycielami czy lekarzami, partia której lider #!$%@? kocopoly p wolności słowa No chyba ze dotyczy to kościoła katolickiego, partia której poseł #!$%@? kocopoly o gwałcie czy lekkiej pedofilii, partia której wyborcy machali ruska flaga na ulicy w Warszawie 25 sierpnia pod ukraińska imprezka… #!$%@? coś o układaniu czyjegoś życia. Czy wy jesteście zdrowi na umyśle? #wybory #politykagospodarcza #polityka
Zjadlem_Babcie - Partia #konfederacja która chce robić listy proskrypcyjne „pedalow” ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
partia której wyborcy machali ruska flaga na ulicy w Warszawie 25 sierpnia pod ukraińska imprezka…


@Zjadlem_Babcie: skoro jeden człowiek sobie macha ukraińską flagą, to drugi może to robić z inną, np rosyjską
To w końcu mamy tę wolność słowa i demokrację, czy nie? Polska nie znajduje się obecnie w wojnie z żadnym państwem, więc tym bardziej nie rozumiem, z czym masz problem?
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie: 8 lat #!$%@?ło cie PO, teraz PIS. Mieli rządy większościowe, przez co na nikogo nie mogli zrzucić odpowiedzialności za to co robili. Idź i zagłosuj na nich jeszcze raz jak tak lubisz być zapinany przez nich
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie @inkill zapinany? To ja nie wiem jak będę zapinany przez zamordystów pokroju bosaka czy memcena. Głupich pajacow którzy wyraźnie mówią o ograniczaniu praw obywatelskich. Tacy jak wy to zagrożenie dla społeczeństwa. Banda zamordystycznych #!$%@?ów którzy chcą innym to życie układać podlug swoich odchyleń i zboczeń intelektualnych. Wyciągnijcie tylko ręce po moja wolność a wam te łapy obetne. Posterppos
ZjadlemBabcie - @ZjadlemBabcie @inkill zapinany? To ja nie wiem jak będę zapinany prz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie: jak okażą się #!$%@? to dołączą do POPISU, czyli partii na które się nie głosuje. Już z góry wiesz jak będą rządzić. Tyle ile PIS i PO ci obiecali to jeszcze nikt nie dał. Dotrzymali słowa? naprawili ten kraj? jest dobrze teraz? proste pytania tak czy nie.

to nie #!$%@?, co może być. Trzeba zagłosować na mniejsze zło i zobaczyć co będzie, niż powielać te same błędy.
  • Odpowiedz