Wpis z mikrobloga

jesteś zadowolony z postępów i tempa "kontrofensywy"?

  • tak, idzie szybko i przyjemnie tak jak mówili 12.0% (22)
  • tak, powolutku ale ważne że do przodu 55.2% (101)
  • nie wiem czy "kontrofensywa" odnosi sukcesy 10.9% (20)
  • nie, idzie za wolno i za dużo krwi to kosztuje 4.9% (9)
  • nie, kontrofensywa pełza a koszta rosną 16.9% (31)

Oddanych głosów: 183

  • 7
  • Odpowiedz
A ty im płacisz dniówki czy od metra za tą kontrofensywę że masz opinie na temat czy za wolno lub za szybko? Ciesz się ze Rosjanie giną i to nie ty musisz siedzieć w okopie.
  • Odpowiedz
@MCFMCF: z tego że sam nie będę musiał siedzieć w okopie cieszyłem się półtora roku temu kiedy Ukraina ku zaskoczeniu wszystkich dała radę się obronić a skorumpowanych wojskowych sabotujących prowadzone działania wojenne było dużo mniej niż się spodziewałem a skala zdrajców w szeregach ZSU była wielokrotnie mniejsza niż przy 1szej ruskiej agresji na Krym. A posiadanie opinii to grzech jak rozumiem - dopiero jak sam będę tam walczył albo płacił im
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: xD czyli jak rozumiem nie jesteś zadowolony z postępów. Musisz sobie z Ukraińcami poważnie porozmawiać, bo się #!$%@?ą, a na ich miejsce mamy 38mln Polaków. Może zrób im okres naprawczy, do grudnia ma być Moskwa podbita albo #!$%@?ą. I jeszcze ta korupcja jeżu kto to słyszał, dajcie spokój. Ehh ciezkie zycie z tymi ukrami... a teraz cola i chipsy i weekend xD
  • Odpowiedz
@MCFMCF: czyli jak rozumiesz źle rozumiesz. Jestem zadowolony że idzie do przodu, tempo to dla mnie sprawa drugorzędna - odpowiedź którą sam bym kliknął w ankiecie jest druga od góry. Reszta to już jakieś głupie wycieczki pozwolę sobie zlać je moczem, cola i cziperki na mnie już czekają tak jak baldurek
  • Odpowiedz