Wpis z mikrobloga

#ps5 #ps4 #psplus
Jeśli ktoś z Was myśli o przedłużeniu abo przed podwyżka to sprawdźcie u siebie czy nie macie opcji przedłużenia z rabatem. Ja czekałem na obniżkę bo z końcem września mi wygasa ale ani widu ani slychu a jak wszedłem ręcznie w przedłużenie a tu niespodzianka - dało opcje roczną ze zniżką 30proc. Szkoda że tylko raz ale zawsze coś.
  • 4
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@harrame zwykle na promocjach obniżają o 25, więc 30 to i tak lepiej niż zawsze, biorąc pod uwagę że za tydzień ceny pójdą w górę prawie o połowę.
  • Odpowiedz
@Jack0wy: -50% na swieta bylo ostatnio, ale cos sie nie sprzedalo bo zaraz po swietach dali znowu xD
33% wzrost na kazdym planie, essential za 3 stowy rocznie ponad bez promocji? Zeby sobie pograc przez neta i ewentualnie dostac raz na 3 miechy jakas gre warta uwagi, raczej juz tego nie wykupie, szczegolnie ze 90% "mojej" gry online to ojciec w fifke i w battlefielda robi xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@harrame a no to wiadomo że jednemu się bardziej opłaca, drugiemu mniej - zależy jak kto korzysta. Ja konto i tak dziele z kumplem mam stałe 50% rabatu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz