Wpis z mikrobloga

#hotelparadise No to mamy najlepszy start sezonu z możliwych - jeszcze pierwszego RR nie było a już się dzieje i jest ciekawie. Przy HP6 musiało minąć 20 odcinków aby każdy musiał się "wykazać", a tu takie miłe zaskoczenie.
Cieszy mnie że wszyscy grają, wszyscy walczą o swoje pary oraz wszyscy chcą zostać w programie jak najdłużej. Wg mnie na TOP3 najmocniejszych graczy tego sezonu zapowiadają się:
1) Łucja - z miejsca staje się moją ulubioną uczestniczką - bardzo ciekawa dziewczyna, piękna i posiada umiejętność autorefleksji bo bardzo szybko zorientowała się że złą taktykę obrała wchodząc do programu. Jeśli utrzyma się po RR może być piekielnie mocnym graczem.
2) Roch - fajny chłopak, potrafi rozmawiać z dziewczynami i nie sprzedaje swoich intencji - koncepcja grania wolnego ducha, który o każdym wie wszystko, a przy okazji nie sprzedawania swoich intencji, a nawet kto mu się podoba to świetny ruch. To nie jest przypadek że jest w parze z Sabiną - od razu wyczuł z kim ma do czynienia i wiedział że będzie idealną partnerką. Nawet jak z Sabiną sobie coś wyjaśnia na spinie to dodaje "i tak dojdziemy daleko razem".
3) Sabina - to też dla mnie to Roch w wersji czynnej (i wybuchowej) - to co Roch przemilczy to ona powie na głos jak grać aby zajść daleko, ale również czynnie pomaga potencjalnym sojusznikom. Może denerwować widza jej postać, ale z punktu widzenia gry jaką jest HP jej działania mogą być skuteczne.
  • Odpowiedz