Wpis z mikrobloga

#wonziu Jezu, jak tego Baldura u niego źle się ogląda. Już dawno nie było, żadnej gry, w którą by rak na siłę grał. Ojciec musi mieć proste gry, a nie to co zrobiło Larian. Prawie Cały Czatek mu pisal, by se darował skoro mu się nie podoba, a ten dalej swoje...
  • 13
via Android
  • 0
@nowiutki jednak nie dostal kluczyka? (,) mimo wszystko po pierwszych 100 minutach powinien sobie darować i nie męczyć siebie, a przede wszystkim widzów. Tego kalectwa nie dało się oglądać niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SiDi: Przez cały tydzień (albo i dłużej) czatek mu truł dupę o Baldura, a potem zdziwienie że po tylu próbach wykręcenia się od grania w niego Baldur mu nie pasuje. Generalnie fascynujące jest to, że niektórzy siedzą u Makuły po 10 lat i dalej wciskają mu gierki, które mu totalnie nie leżą (Signalisy i inne gry na zmule...myślenie). Poza tym Wonziu włączył donejty, a to oznacza że będzie grał we wszystko
via Android
  • 0
@apaczessi to prawda z tym hajsem. To samo było z Jedi Survivor, ktoś mu wpłacił kasę, to się męczył ( ͡° ʖ̯ ͡°) trochę smutno się patrzy, że co raz mniej ciekawych gier sprawia mu przyjemność. Mam nadzieję, że w Starfielda pogra co najmniej dlugo.
@SiDi: Ostatnio to u niego każda gra to granie na siłę, Choćby taka Black Mesa, straszliwe granie na silę, bez jakiegokolwiek zaangażowania. Już dawno nie widziałem ,żeby ktoś tak na odwal się grał w grę (i tak strasznie lamił ... hihi). Nawet dla porównania sobie odpaliłem jego pierwsze przejście BM sprzed lat i normalnie niebo a ziemia, jeśli chodzi o nastawienie.
Mam nadzieję, że w Starfielda pogra co najmniej dlugo.


@SiDi: Jeśli faktycznie tak będzie to będę niezwykle zdziwiony. Już w przedbiegach, po samych pokazach, jest tylko szydera, wyśmiewanie niemal każdego elementu, trywializowanie, że "no wiadomo, to się sprzeeedaaa i będzie hitem" mówione takim głosem jakby zaraz miał wyzionąć ducha itd.

Może trochę COPIUM, ale mam nadzieję, że Bethesda wyda zajebistą gierkę, a Makule pęknie dupsko, że jego Scam Citizen nie stał
@KingLeeBruce: Nawet jakby Starfield był super rozbudowaną grą bez błędów, to i tak w oczach Maćka Star Citzien będzie lepszy, bo jest grą multiplayer i ma "persistent entity streaming" oraz "server meshing", No i jeszcze ten jeden bezużyteczny ficzer, czyli.otwartą przestrzeń kosmiczną, przez którą można sobie dowolnie dolecieć do każdej planety. Nie ważne, że nikt nigdy z tego nie korzysta, tylko wszyscy "szpulują", bo taka podróż trwa wieki, no ale wiadomo,