Wpis z mikrobloga

Mam dwuletni telewizor z Android TV, zaczął działać coraz gorzej, doszło do tego, że na filmach widziałem jak rwie obraz. Od początku to nie był demon prędkości, ale teraz to jakiś dramat. Kupiłem dziś Apple TV 4K i jak to działa, to aż przyjemnie cokolwiek robić. Kosztuje stanowczo za dużo, ale działa jak marzenie.

#apple
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@etepetete: Czytałeś to? ;-) Przecież to artykuł z 2021, moja perełka "Kolejna niesłychanie ważna sprawa to obsługa dedykowanego tytułu Google Stadia, przez co Google TV staje się na dobrą sprawę konsolą do gier Xbox.". Jeżeli ktoś z tego powodu wybrał Chromecast'a to się nieźle zdziwił ;-)
  • Odpowiedz
  • 0
@etepetete: Nie porównywałbym, jednak Chromecast 4 to mała przystawka służąca głównie do odbierania strumienia (z tego powodu nie masz tam nawet dużego dysku), w Apple masz procka z iPhone 14 (A15 Bionic), 128GB miejsca na aplikacje, no i robi też za hub'a (co pozwala mi w pełni połączyć moje urządzenia z home assistant'a z homekit'em).
  • Odpowiedz
tak to jest jak się kupuje tanie chińskie podróbki ¯\(ツ)/¯


@biauekWladcaJajek: Najpewniej każdy recenzent na świecie dostał podróbkę w takim razie xD
Rozumiem Mi Box ale po #!$%@? bronić Sticka? Antyfani Apple jak zwykle okazują się być fanbojami innej marki.
  • Odpowiedz