Wpis z mikrobloga

Witam posiadam dekoder octagon sf8008 i openatv 7.3. Gdy oglądam programy na tablecie przez ZeroTier zdarzyło mi się to kolejny raz ze telewizja na tablecie się wyłącza i nie wyszukuje już nic… na OpenPli nie było tych problemów… muszę wtedy iść do dekodera i go wyłączyć z prądu i włączyć wtedy wszystko wraca do normy i da się połączyć przez ZeroTier i oglądać tv na tablecie.

pytanie czy można to jakoś naprawić? Lub czy da się połączyć jakoś zdalnie wtedy z dekoderem i zrobić restart będąc poza domem?
#cccam
#enigma2
#zerotier
#openatv
  • 5
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123:

pytanie czy można to jakoś naprawić?


Być może to błąd, który zostanie naprawiony wraz z którąś aktualizacją.

Gdy oglądam programy na tablecie przez ZeroTier zdarzyło mi się to kolejny raz ze telewizja na tablecie się wyłącza i nie wyszukuje już nic…

czy da się połączyć jakoś zdalnie wtedy z dekoderem i zrobić restart będąc poza domem?


Przez Terminal polecenie "restart" restartuje cały tuner, a ciąg 3 poleceń "init 4 ;
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: Ja od siebie dodam, że to nie jest problem z zerotier. U mnie też zdarza się to samo nawet w sieci lokalnej na VU+ 4K SE i octagonie. Wcześniej korzystałem z softu hyperion i było ok. W moim przypadku przycina się oscam, testowałem różne wersje (aktualny to chyba 11722).
  • Odpowiedz