Wpis z mikrobloga

Siemanko popier*ce.

Kto widział z Was uszatrixa na żywo z bliska? Jakie macie odczucia?

Mi się udało tego karalucha ostatnio zobaczyć „Vis a Vis” i nagle przypomniały Mi się jego słowa, że on się sam boi siły jaką ma w łapie i że może kogoś pobić na smierć.

Wszedłem do auta i nie mogłem powstrzymać śmiechu. Mocniej by zawiało to przez te duże uszy by go kd ziemi oderwało.

Ja mam 185 cm wzrostu, przechodząc koło tej mimozy czułem się jakbym przechodził obok przedszkolaka, tyle że z wieśniacką brudką.

Tiger z Ciebie taki cwaniak, wyzywasz rodziców i czujesz się bezpiecznie tylko w domu, co?

A idąc przez miasto patrzysz cały czas w ziemie, ręce trzymasz przy sobie i od czasu do czasu się rozglądasz czy nikt Ci nie chcę zaj
*ć.

Jeszcze jedno. Umyj się w końcu. Ja myślałem, że to tylko beka jest z tym smrodem, a to prawda.

I zejdź w końcu na ziemie, bo największym swoim wrogiem jesteś Ty sam

#bonzo #patostreamy
  • 20
@BrockWRO fane wypocinki dzienki za 3 złote.

a tak na serio - on i tak nie skuma nawet połowy zdań które mu napisałeś. Też widziałem go na żywo kiedyś jak dymał z buta z M1 na melinę. Co do smrodu - skoro uszatnik #!$%@? w jednej koszulce 3 miesiące, to można sobie wyobrazić żulerskie zapachy przepoconych znoszonych ciuchów.