Wpis z mikrobloga

Cropp wypuścił dzisiaj kod rabatowy, który zamiast redukować o 15%, to redukował o 99 zł (przy zakupie za min 100 zł).

Oczywiście po godzinie poszła fala anulowania zamówień z powodu "na prośbę kupującego".

Tak z czystej ciekawości, czy jakikolwiek sklep kiedyś nie anulował przypadków, gdzie był błąd w cenie na korzyść klienta?

Albo nikt jeszcze nie pisał, albo mam jakieś durne sortowanie.

#cropp #polska trochę #cebuladeals po fakcie.
  • 4
  • Odpowiedz
@Gorrann: mi kilka razy amazon.de nie anulował, np. kiedyś kupiłem u nich 3x samsung s10+ po 1000 zł, gdy w polskich sklepach oscylował w granicach 2,5 tys. Tak jak wyżej również błąd kfd na allegro. Na zalando też się zdarzyło, że wysłali coś za ułamek ceny.
  • Odpowiedz
@Gorrann: sklep asusa telefon rog phone 3 za 900zł, gdy normalnie po prawie 3k jeszcze latał, sklep steelseries na pełno rzeczy wycebulonych za grosze, na amazonie tylko jakieś duperele brałem i też nigdy nie anulowane, oryginalna cena do max 200zł, przeceny rzędu 90%, kiedyś pralkę bosch kupiłem za 10zł przecenioną ze 1300 o ile dobrze pamiętam, ale nie pamiętam który market elektroniczny to był, chyba neo24, do dzisiaj jej używam, będzie
  • Odpowiedz