Wpis z mikrobloga

Czy kiedyś doświadczyliście napadu? Np. na sklep?
Ja jeszcze nigdy, a żyje już 32 lata na świecie.
Czy w ogóle ktoś napada jeszcze na sklepy?

#napad #niebezpieczenstwo #policja

Czy kiedyś doświadczyliście napadu? Np. na sklep?

  • Tak 31.4% (11)
  • Nie 68.6% (24)

Oddanych głosów: 35

  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@aptitude: Wow, naprawdę doświadczyliście napadu? A miał napastnik broń? Ja chyba zrobiłbym w gacie jak ktoś by mi celował z broni.

Raz mi cały team policyjny celował we mnie, ale nie bałem się, bo wiedziałem, że nie strzelą, po prostu trzeba robić co mówią, na kolana i ręce do góry i już ok.
Ale z takim napastnikiem to nigdy nic nie wiadomo.
  • Odpowiedz
@aptitude: Poczekaj kilka lat, w Polsce spokojnie się żyje ale coraz gorzej i bliżej zachodu, a do tej pory byliśmy takim weictnym centrum między mafiami wschodu i terorotystami zachodu.
Masz 32 lata czytaj w poslce kończyła się bandyterka jak ty się urodziłeś.
  • Odpowiedz
  • 0
Poczekaj kilka lat, w Polsce spokojnie się żyje ale coraz gorzej i bliżej zachodu, a do tej pory byliśmy takim weictnym centrum między mafiami wschodu i terorotystami zachodu.

Masz 32 lata czytaj w poslce kończyła się bandyterka jak ty się urodziłeś.


@voldi: Ale od 15 lat w Niemczech mieszkam :/
Nigdy żadnego napadu nie było.
  • Odpowiedz
@aptitude: Ostatnio sporo się działo, np. mogłeś wyjść na ulice, powiedzieć, żeby nie demolowali twojego samochodu i stracić ręce z tego powodu :)

Co przespaś zeszło miesięczne palenie, grabienie, dewastowanie i mordowanie i setki artykułów w kżdych możliwych mediach czy w tych twoich Niemczech po prostu nie nagłaśniają problemów z migrantami? ;p
  • Odpowiedz