Wpis z mikrobloga

@poludnik w sumie zawsze myślałem że można by oddać te biedne Podkarpacie, podłączyć do niego biedny wschód Słowacji razem z Koszycami i zrobić w tym miejscu Autonomiczną Enklawę Cyganerii. Taką cygańska ziemia obiecana, gdzie mogli by sobie mieszkać spokojnie ¯_(ツ)_/¯ w sumie w okolicy Koszyc i ogólnie wschodniej słowacji jest tego tyle że obyło by się bez przesiedleń
  • Odpowiedz
@markhausen: Nie wiem skąd jesteś ale ja mieszkam w Rzeszowie i rozważam wizytę u psychologa albo wyprowadzkę bo nie wytrzymuje ciśnienia że mam auto tylko za 160k a w garażu pod blokiem stoją auta za 300-500k a ze znajomymi nie porozmawiam o wakacjach bo ja bylem w Sopocie a oni w Dubaju. Nie wiem skąd ludzie mają pieniądze ale mają. Ja mam z różową razem 20k netto i czuje się
  • Odpowiedz
@DrCieplak: ech, zawsze mi przykro gdy czytam takie wpisy. Pokazują, że niektórzy ludzie są tak biedni, że nawet nie potrafią konfabulować o pieniądzach, bo nie znają ich wartości i cen niektórych usług. Z dochodem na poziomie 20k bez problemu byłoby Cię stać na wakacje w Dubaju, które koniec końców nawet nie są drogie, ale z jakiegoś powodu dla biedakòw są synonimem luksusu. A na takie wakacje bez problemu
  • Odpowiedz
@markhausen: podoba mi się ten plan, kiedyś pewien gość z cofniętym podbródkiem miał podobny ale stwierdził, ze lepiej pewnym społecznościom zapewnić trochę higieny
  • Odpowiedz
@frequenttraveler: Ja już pokazywałem tu wystarczająco dowodów że żaden mój wpis nie jest kłamstwem. Dawałem tu już zdjęcia rachunków z hoteli 1000pln za nocleg albo zdjęcia samochodów na osiedlowym parkingu, wszystko co pisze jest prawdą, 20k na miesiąc to jest za mało do życia na poziomie. Widocznie ty tyle nie masz skoro myślisz że przy takich zarobkach możesz jechać do Dubaju. Tygodniowy pobyt nad Bałtykiem 8k, teraz lecę do Walencji
  • Odpowiedz
@K-S-: Najdziwniejsze jest to że styl życia typu nowy dom, dwa nowe auta i wakacje kilka razy w roku mają ludzie którzy po prostu wykonują zwykle prace. Przypuszczam że majątek na sprzedaży ziemi albo dziedziczenie mieszkań itd. Sam chciałbym wiedzieć.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: ech, proszę Cię... Wakacje w Dubaju cenowo nie różnią się od wielu innych kierunków i ostatecznie mogą wyjść taniej niż popularne miejsca w Europie Zachodniej. To zasługa tego, że jest tam duża konkurencja i hotele są relatywnie tanie przy dobrym standardzie. Podobnie jest z wypożyczaniem aut. W usługach pracują imigranci z Indii za grosze więc to też przekłada się na dość przyjazne ceny. Ceny atrakcji? Te popularne i najciekawsze
f.....r - @DrCieplak: ech, proszę Cię... Wakacje w Dubaju cenowo nie różnią się od wi...

źródło: IMG_20220925_181552

Pobierz
  • Odpowiedz
@frequenttraveler: Nie jeżdżę po krajach arabskich więc nie wiem, najdalej Cypr. Być może że nie jest tak drogo, sądziłem że jednak taniej jest w Walencji niż w Dubaju. Ale internet jest pełen opowieści o obiadach w Grecji za 10 euro a ja 10 lat temu w Hiszpanii płaciłem 30 euro od osoby za kolację, a w 2014 trafiłem na tydzień otwarcia lokalu na Cyprze który oferował kolację za 16 euro+
  • Odpowiedz