Wpis z mikrobloga

#magisterka #prosbaopomoc #pomocy #kicichopyta #informatyka

Drogie Mirki!

Do badań magisterskich potrzebuję program, którego nie udostępnia mi mój uniwerek. Dostałam od UW klucz, udało mi się gdzieś ściągnąć program, ale okazało się, że potrzebny jest jeszcze hardkey (w postaci USB które się wtyka do kompa od czasu do czasu), przez co teraz program mnie straszy, że mogę korzystać z niego tylko chwilę i w ogóle to mi się wyłączy z zaskoczenia. Badania robię w przedszkolach, dużo mnie kosztuje umówienie tego wszystkiego tam i jak mi się w połowie program wyłączy to będzie poważny problem.

W związku z tym mam do Was, ludzi którzy się znają, prośbę, żeby ktoś mi pomógł oszukać program, aby pozwolił mi dokończyć badania. Nie wiem czy i jak to się da zrobić, ale mam wielką nadzieję, że ktoś wpadnie na jakiś pomysł!

Nazwa programu: E prime 2.

UW korzysta z wersji: e-Run 2.0.8.90a (tak mi napisali) i do tego mam klucz

Mi się udało ściągnąć Eprime 2.0 Professional i zaakceptowało ten podany klucz - program działa ale domaga się hardkey

Pomożecie?
  • 15
@Dreszczyk: no nie bardzo, bo ja tak półpiracko z niego korzystam. ten harkey istnieje tylko jest w posiadaniu prawowitych właścicieli w postaci naukowców z UW (którzy mi udostępnili klucz) i oni go potrzebują również, więc nie mogą go oddać mi :< sądziliśmy, że dłużej podziała bez tego drugiego ustrojstwa... (jako kompletni laicy)
@msq: moja uczelnia ma mnie całkiem gdzieś i nic mi nie pomaga. Ci ludzie z UW robią mi przysługę i bardzo mi pomgają choć nie muszą, także ich bym zostawiła w spokoju - dzięki nim w ogóle mogłam ten program obejżeć i zacząć się nim posługiwać.