Wpis z mikrobloga

@mecenassrenas: czy kontaktujesz się z lwem albo słoniem gdy idziesz do zoo? No i na odwrót czy myślisz, że lew rozumie gdzie jest i kto to jest ten co się na niego patrzy?
  • Odpowiedz
@mecenassrenas: niektórzy mówią, że widzieli i dotykali. Pytanie, czy inne lwy w to wierzą.

Po co pokazywać się skoro to może tylko zasiać panikę? Myślę że jeśli są tu od tysięcy lat to znają nas lepiej niż my samych siebie i całkiem nieźle wiedzą co robią. Oczywiście to tylko moja hipoteza bo równie dobrze cała sprawa może być psy-opem
  • Odpowiedz
@mecenassrenas:

tak kontaktuje

I tłumaczysz mu sens istnienia? xD Uczysz go jak rozpalić ogień?

lwy i inne dzikie zwierzęta najlepiej obserwuje się z ukrycia. A nie wali kamerą prosto w pysk :P
  • Odpowiedz
@Szumny: a czy kontakt musi polegać na rozmowie o filozofii?

Wystarczy że wyciągniesz rękę a np. będziesz uczył że trzeba jeść z miski i nie sikać w domu

Po co pokazywać się skoro to może tylko zasiać panikę? Myślę że jeśli są tu od tysięcy lat to znają nas lepiej niż my samych siebie i całkiem nieźle wiedzą co robią.


Jak oni mogą wiedzieć więcej niż my sami o sobie lol
  • Odpowiedz
@mecenassrenas:

Wystarczy że wyciągniesz rękę

to lew ci ją #!$%@? xD

Jak oni mogą wiedzieć więcej niż my sami o sobie lol nikt nie zna lepiej nas samych niż my sami


Typie xD dokumentujemy filmowo i fotograficznie nas samych od około 100 lat. Od 50 lat prowadzimy archiwizację tego co się tu dzieje na dosyć szczegółowym poziomie. Od 20 lat dopiero jest w powszechnym użyciu internet i pełen dostęp do dowolnej
  • Odpowiedz
@mecenassrenas:

Jak oni mogą wiedzieć więcej niż my sami o sobie lol nikt nie zna lepiej nas samych niż my sami


To też fajna myśl jest. Co jeśli już setki lat temu obliczyli w swoich komputerach o mocy powiedzmy słońca, że taki ty czy ja urodzą się tego i tego dnia, plus wszystkie możliwe informacje na nasz temat. Rzeczy które już zrobiłeś i które zrobisz są już obliczone. Może dla nich
  • Odpowiedz
@mecenassrenas: Nie twierdzę że przylatywali na ziemię i mówili "ELO TUTAJ UFOKI"
Tylko coś na zasadzie że w historii ludzkości od tysięcy lat, mniej więcej w regularnych odstępach czasu pojawia się jednostka, wynalazek, lub człowiek który redefiniuje to w jaki sposób postrzegamy świat.
O tyle o ile rozwój tez i wynalazków wynika z badań i poprzednich pokoleń tak czasem z dupy jest coś kompletnie rewolucyjnego co notabene nie pasuje do danych
  • Odpowiedz