Wpis z mikrobloga

Chłopaki, mam taką dziwną sytuacje, zacząłem pisać z dziewczyną, często ona sama do mnie zagaduje, ogólnie widać, że się jej podobam i nie ukrywam, że ona mi też, pewnie nie pisałbym wam o tym gdyby nie jedno ale: ma "chłopaka", Mimo zapewnień jej siostry, że już z nim nie jest. Kiedy sam się jej zapytałem czy ma chłopaka, ona napisała dyplomatycznie "i tak i nie" i już dalej nie chciała drążyć tematu. Co lepsze nawet go widziałem ostatnio na imprezie i jak totalny przegryw, nawalony próbował do niej zagadywać i ewidentnie coś tam ratować.

#tfwnogf
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siba_15: Pr0 tip - jak ma chłopaka i nie ma, tzn jak będziesz chciał być nowym, to się pozbędzie starego, a póki żadnego nowego nie ma na poważnie, to też nie ma powodu starego ostatecznie spławiać :] Nie każdemu się to musi podobać, ale większość kobiet już tak ma.
  • Odpowiedz
@xmaster: Kobieta nie odchodzi bo przestaje kochać, kobieta odchodzi, bo ktoś jej może dać więcej, a ten pierwszy zaniedbuje. To jest ta różnica, która nie dotyczy ani wszystkich kobiet, ani wszystkich przypadków. Oczywiście nie mówię o hajsie, a o atencji w różnej formie.
  • Odpowiedz