Wpis z mikrobloga

@11minut: A co Ci dolega albo jakiego działania oczekujesz? Pod względem mocy wszystkie S-Laby są takie same. Natomiast różnią się pod względem wywoływanych efektów i to zauważalnie.
  • 0
@CannDo_pl: nawracające bóle kończyn dolnych po skomplikowanym złamaniu.

Napewno biorę pink kush, ale chciałem też spróbować jakiejś energetyzującej, dodającej motywacji, polepszającej odbiór muzyki itp. Czyli patrze w kierunku sativy lub hybrydy z przewaga sativy.
Także jak macie doświadczenia z poszczególnymi odmianami z s-labu to podajcie konkretny i podzielcie się opinią

Mango odpada ;)
@11minut: zależy co na cb jak podziała, ja na problemy z kręgosłupem biore aurore 20% na mniej bądz równe 1% ta stara deutschland co na opakowaniu ma, albo l-bab 18% master kush no i zależy co lubisz czy takie bardziej ziemiste, żywiczne, owocowe smaki i faze oczywix xddddd
ale przeciwbólowo działa zajebiście, a ja na dorecie a czasem czystym tramadolu w strzałach brałe, a tak to nic tylko #medycznamarihuana
  • 0
@paakcer: jeśli chodzi o medyczna maryche to jestem prawikiem. Paliłem 10 lat temu ostatnio. Toteż nie chciałbym żeby mnie zmiotlo z planszy po 1 buchu.
Mam na recepcie tą z s-labu więc tylko mam do wyboru odmiany tylko tego weedu.
Wzialbym 3x5g:
-pink kush
- sour diesel
- i się zastanawiam między black tuna / headband /Jean guy
@11minut: Mamy już przetestowane prawie wszystkie odmiany S-Labu.

@paakcer Dokładnie, Master Kush bardzo dobrze sprawdzał się w uśmierzaniu bólu (testowane z migreną), działał powoli, po około 30 min przychodzi pierwsza ulga, gdzieś po godzinie ból odpuścił całkiem i nie wrócił. Ta odmiana też świetnie działa na stres i problemy z zasypianiem.

Mango to odmiana dobra na popołudniowy relaks lub wyjście w plener. Wzmaga gadatliwość, bardzo wyczuwalne jest uczucie błogości i lekkości.