Wpis z mikrobloga

#poznan
#wykopwpigulce
Moja tragedia jest mojsza od twojszej, straciłem 50kafli, #!$%@? z tym że twój były #!$%@?ł sobie samobója z gnata metr przed twoją twarzą, #!$%@? z tym że twój narzeczony został przez niego zastrzelony w biały dzień na środku ulicy, straciłem 50koła i mnie dziewczyna rzuciła rozumiesz, moja tragedia lepsiejsza od twojszej XDDDD
#wykoptogowno

Chore forum dla chorych ludzi, gdzie przychodzi sie tylko srać i siać zamęt bo do czego innego to gówno sie nie nadaje. Czuje sie brudny siedząc tutaj.
Dosłownie siedzisz i rozmawiasz z takimi wykrętami o jakimś temacie i w połowie rozmowy zdajesz sobie sprawe że gosciu to totalny imbecyl po czym po prostu uświadamiasz sobie że ta osoba może mieć zdanie jak jegomość ze screena i po prostu nie dowierzasz xD
Przecież takie przyczłapy jak tutaj na wykopie, to na żywo gaszone są w 5 minut, o ile ktokolwiek z nimi podejmie niepotrzebną dyskusje. Ja #!$%@? tyle lat tu siedziałem i się łudziłem że warto rozmawiać, dopiero jakiś rok temu mnie oświeciło to powyższe, że tutaj większość ludzi to jakieś kaleki moralno społeczne które jadą albo powinny jechać na lekach ostrych, przegrywy życiowe, nieodacznicy, dziwacy, totalne dno społeczne. Z fartem xP
Frygus96 - #poznan
#wykopwpigulce
Moja tragedia jest mojsza od twojszej, straciłem 50...

źródło: wykop to portal dla największych spierdoleńców tego kraju

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: no ja to już psychicznie nie wytrzymuje z tą śmietanką wykopową, kiedyś to był fajny portal, dużo ludzi z zajawką, różne tematy, od paru ładnych lat to zwyczajnie jedno wielkie szambo, ja tutaj serio przychodze już tylko wyzywać się z ludzmi bo nie mam szacunku do tego portalu od dawna xD a tym bardziej jak wiem że jestem zwyczajnie lepszy od tego plebsu z #przegryw #danielmagical #famemma, to mi
  • Odpowiedz
@Frygus96: zesrałeś się a nawet nie wiesz co zjadłeś. Gratuluję, przeniosłeś atencję z akcji w Poznaniu na samego siebie bo ktoś ośmielił się trochę pośmieszkować
  • Odpowiedz
@Frygus96: ha, jakis nieudacznik, ktory nie potrafil prowadzic gowno firmy w gowno kraju porownuje "swoja tragedie" do smierci na ulicy. Ha tfu na ten prostacki ryj. Nie potrafi sie prowadzic finansow to sie za powazne rzeczy nie zabiera.

Co za lamus.
  • Odpowiedz