Wpis z mikrobloga

Typowa zagrywka neuropka w wykonaniu @ananasowy

1. zrób zmanipulowany wpis porównujący konfederację do hitlerowskich Niemiec z 1939
2. w odpowiedzi na komentarz że krytyka polityki UE to chyba co innego niż wywołanie wojny w całej Europie zacznij coś bredzić że konfa ma taki sam stosunek do lgbt i mniejszości etnicznych co hitlerowcy xD
3. dostajesz kolejne komentarze ukazujące jakie fikoły robisz
4. kasujesz je wszystkie a autorów dajesz na czarno
5. jutro zrobisz wpis o tym że konfederacja nie jest wolnościowa xDDD
6. kolejne wielkie zwycięstwo neuropy

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfederacja #bekazlewactwa #neuropa
Pobierz Towarzysz_Pawulon - Typowa zagrywka neuropka w wykonaniu @ananasowy

1. zrób zmanipul...
źródło: temp_file8642561827816177733
  • 19
zrób zmanipulowany wpis porównujący konfederację do hitlerowskich Niemiec z 1939


@Towarzysz_Pawulon: Wpis porównujący konfe z Hitlerowskimi niemcami już w samym swoim założeniu nie może być zmanipulowany bo to po prostu obiektywna prawda i jak ktoś nie uczy się na błędach historycznych będzie je powtarzał.

w odpowiedzi na komentarz że krytyka polityki UE to chyba co innego niż wywołanie wojny w całej Europie zacznij coś bredzić że konfa ma taki sam stosunek
@USSCallisto: No widzisz, ja mam „#!$%@? w tej pustej bani” i "poważne zaburzenia psychiczne" a jestem bardziej inteligentny i elokwentny niż najbardziej wyszczekany konfiarz, nie wiem, czy to świadczy źle o mnie, czy o was.
@Njal

Na front Ivan, na front


schizofrenia to straszna choroba

Wpis porównujący konfe z Hitlerowskimi niemcami już w samym swoim założeniu nie może być zmanipulowany bo to po prostu obiektywna prawda i jak ktoś nie uczy się na błędach historycznych będzie je powtarzał.


hmm może masz rację anon, to zrób dobry uczynek i zgłoś zawiadomienie o popełnienie przestępstwa w końcu partie propagujące ustrój faszystowski są w PL zakazane

Zgadza się, Konfederacja chce
@Towarzysz_Pawulon: no właśnie, nawet ONR - to państwo z kartonu i błota (by gówna nie obrażać) nie jest w stanie zrobić nawet tak prostej rzeczy jak delegalizacji neofaszystowskiej partii politycznej zagrażającej istnieniu całego kraju i cofnięcia go o całe pokolenia a takie klauny jak kuce jeszcze do tego dążą z bananem na ryju.
@Nester86

zdjęcie nr 3 Bosak po prostu stoi i sam nic nie pokazuje, rękę unosi tylko 1 z 8 osób i to w dodatku lewą więc trochę to dziwne
zdjęcie nr 2 Korwin przyrównuje UE do 3 Rzeszy, którą jak sam mówi gardzi i jest to parodia czy coś w tym stylu
zdjęcie nr 1 no masz rację