Wpis z mikrobloga

@Juzef_z_Ortografu: legendarki = żółte, #takaprawda. Jedyna różnica jest taka że legendarki mają aspekta. Mój prawie cały set (100 lvl) powstał z żółtych itemków xD Jakby co poniżej ancestral (czyli itemki co lecą w t3, t2 i t1) staty prócz vulneabre tak naprawdę nie mają dużo sensu, bo to takie ważne nie jest.
No jedynie jak cos potrzebujesz pod swojego builda ale tak bardzo. Czyli np dla sorc to jest +mana,
@Mtsen: chodzę i mało dropi, naprawdę. Max 5 na godzinę, a #!$%@? szybko.


@Juzef_z_Ortografu: to źle chodzisz, w godzine powinienes machnąć 3x mysterious chesty, a z kazdej moze poleciec 5x brazowych itemow + masa masa zoltych.

https://helltides.com/ -> tu masz licznik i mapke
Sprawdź gdzie sa eventy - nie rob nic poza eventami na helltides. Szukasz takiej miejscowki zeby miec 3-4 spoty eventowe. Robisz event -> zgarniasz nagrode -> idziesz
@Mtsen: Ale to trzeba punkt 60:00 zacząć, byc w odpowiednim miejscu, dobrze spoty zbierac xD Ja lubie sobie machnac 1-2, max 3 i spokojnie wrocic do nm dungeonow
@Rabusek: Ostatnio 3 skrzynki ogarnąłem w 23 minuty przed końcem. Jak się w godzinkę wbijesz równo, to na spokojnie obskoczysz wszystkie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej nie stać w konkretnym spocie zauważyłem i często wąskie korytarzyki na mapach ukrywają większe grupki elit niż w otwartej przestrzeni.
@Rabusek: Kryształów? Chodzi o cindery? Nie ma żadnej chyba. Zresztą, ancestrale i tak chyba tylko na t4 dropią, więc nigdzie niżej po prostu to nie ma sensu xD