Wpis z mikrobloga

Gdzie na przeciągu ostatniego roku, poznaliście nowych ludzi z którymi nawiązaliście przyjaźnie/związki? Tylko nie takie, że poznaliście kogoś na 2 tygodnie czy 2 miesiące i już dzisiaj właściwie nie znacie, ale bardziej że są to trwałe ciągnące się znajomości i jest wspólne spędzanie czasu? Co wpływa na zaciśnięcie się więzi pomiędzy ludźmi i czy są to tylko wcześniejsze wspólne doświadczenia stąd taka waga znajomości które mamy z podstawówki/piaskownicy?
Jak nie macie nic ciekawego do dodania to nie piszcie, pls.
#pytanie #zwiazki #wychodzimyzprzegrywu
  • 3
  • Odpowiedz
@interpenetrate: 3 lata temu na mało zajęciach z mało popularnego tańca. Od tego czasu bez nowych znajomych, ale z grupą z tańców mam stały kontakt. Kiedy jeszcze należałem do młodzieży to poznałem sporo znajomych na dłużej na larpach, ale teraz nie ma takich larpów.
Cokolwiek co spotyka się wokół wspólnego hobby. Nawet przez parę lat miałem bliższy kontakt z znajomymi od grania w dotę/lola z okolicy.
  • Odpowiedz
@interpenetrate: w pracy, znajomi znajomych jak się wyszło na piwo. Co wpływa na zaciśnięcie więzi? Wspólne picie i ćpanie nie robie sobie żartów. Tak po prostu jest. Nie wstydź się wyjść z propozycją pierwszy. Staraj się być bardziej charyzmatyczny to sami będą chcieli wyjść. Jak stać się bardziej charyzmatyczny: mów prawdę, broń swoich przekonań, mów ładnym językiem, nie za szybko, nie patrz ludziom w oczy tylko dokładnie pomiędzy potem już normalnie.
  • Odpowiedz