Wpis z mikrobloga

Mógłby ktoś z #informatyka wyjaśnić co to jest i o co tu chodzi? Te pakiety utracone itp. Chodzi o to, że chce zerwać umowe z #tmobile z uwagi na transfery sięgające 0.08MB/s. Wymieniłem na swój koszt router na RBKE963B i do tego jakaś antena. Niestety nie pomogło. Ile bym nie pisał, nie prosił, nie dzwonił to uzyskuje odpowiedzi, że albo ktoś zakłóca ich nadajniki, albo standardowo sieć przeciążona albo inne duperele. Szkoda tylko, że znajomy podpisując z nimi umowe miał transfery rzędu 25Mb/s, ale tylko pierwsze dwa miesiące i już sie ze mnie nie śmieje. Przełożenie jego karty do mojego sprzętu również robi różnicę.

Osobiście wymieniałem już routery, karte sim, dokupiłem anteny, dalej nie wiem co mogę jeszcze zrobić.

Tu jakieś konkretne dane na tym screenie? Po raz kolejny zresetowałem bo mają takie procedury.
Zarzutkkake - Mógłby ktoś z  #informatyka wyjaśnić co to jest i o co tu chodzi? Te pa...

źródło: temp_file428137296935525139

Pobierz
  • 3
  • 0
@cysiekw rok, niby 45zł miesiecznie, ale tu o zasade chodzi. Miałbyć LTE, a na wymuszonym LTE jest gówno.
Ale co interweniuje reklamacją to nagle transfer wskakuje na jakieś 25Mb/s. Ale to na kilka godzin tylko.