Wpis z mikrobloga

mam powoli dość przygłupów, którzy myślą, że są dwaj bracia bliżyniacy, barney i wsw
otóż przygłupy NIE MA żadnych braci i jest to jedna osoba, barney, nikt się nie myli nie odróżniając ich, ponieważ nie ma żadnych ich, jest tylko barney
nie ma żadnych dowodów na to, że istnieje drugi bliżyniak i trzeba mieć strusie iq, żeby uwierzyć, że jest drugie takie indywiduum jak barney, które jeszcze było agentem wojskowej służby wewnętrznej
w to, że knur ma kancelarie i kilka firm też wierzycie?
zaraz oczywiście znajdzie się przygłup który zobaczył reklamę sushi więc daje również dowód na istnienie brata bliźniaka cezarego żaka
#kononowicz
p.....k - mam powoli dość przygłupów, którzy myślą, że są dwaj bracia bliżyniacy, bar...

źródło: dowody

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@ps0lak: Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz! Jest nagroda płacona w plusach dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że wykopki wiedziały że to jedna osoba. Po prostu nie widziały! Proszę sobie wyobrazić... znaczy... wiedziały albo nie wiedziały. Ja nie wiem czy wiedziały, ale istnieje ogromna możliwość, że nie wiedziały. Jest nawet taka wypowiedź Fiodora, który zorganizował ten słynny lajt urodzinowy , kiedy Paweł zdradził.... zdradził mu tajemnice. On powiedział, taki
  • Odpowiedz