Wpis z mikrobloga

Ale mam ubaw z #po, a zwłaszcza z #tusk, który opowiada się teraz przeciwko wpuszczaniu islamskich najeźdźców do Europy i Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak tam, lewaczki, dupsko piecze, że wasz wódz i idol stosuje argumentację (słuszną poniekąd) Konfederacji? Bardzo dobrze, niech piecze. Tak jak was rudy wyruchał tak nawet pis was nie zerżnął, wy stado kóz kadyrowskich łahahahahaha!

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa #polityka
cool_wicia - Ale mam ubaw z #PO, a zwłaszcza z #Tusk, który opowiada się teraz przeci...

źródło: 1c90f57b1cd8c28fa37059d539c4a7fcfb889f88f64781faa460524fff4c6415

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@cool_wicia: #!$%@? po konfederacji bez sensu sprawia, że przekonuje się do tej partii. Takie posty jak ten sprawiają, że chyba jednak zagłosuję na tego Tuska.
  • Odpowiedz
  • 2
Takie posty jak ten sprawiają, że chyba jednak zagłosuję na tego Tuska.


@malinq: a głosuj sobie nawet na neonazistów z lewicy, luj mi do tego, rudy i tak przesra te wybory.
  • Odpowiedz
Ale mam ubaw


@cool_wicia: ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Za parę miesięcy wszyscy będą się śmiać z was jak pis będzie sprowadzać 400 tys. imigrantów rocznie a ich koalicjant, konfederacja, nawet się nie zająknie bo gęby im zamkną stołki w rządzie i intratne posadki w Spółkach Skarbu Państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no PO juz radz wladze oddalo, bo bylo za przyjmowaniem.


@programista15cm: Co za bzdury. PO już wtedy było przeciwko mechanizmowi realokacji i za ich rządów zbudowano koalicje która obaliła ten pomysł. Potem Tusk jako szef UE negocjował zamknięcie kierunków migracyjnych i porozumienie z Turcją to był jego sukces. Za ich rządów nie mieliśmy także żadnej imigracji z krajów 3 świata, gdy teraz ulice są zasrane tymi ludźmi. Zresztą przy problemach na
  • Odpowiedz
który opowiada się teraz przeciwko wpuszczaniu islamskich najeźdźców do Europy i Polski


@cool_wicia: serio? Znowu zmienił front xd?

To się chyba nazywa populizm.

Niby w jaki sposób to ma być alternatywa dla PiS?
  • Odpowiedz
ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Za parę miesięcy wszyscy będą się śmiać z was jak pis będzie sprowadzać 400 tys. imigrantów rocznie a ich koalicjant, konfederacja, nawet się nie zająknie bo gęby im zamkną stołki w rządzie i intratne posadki w Spółkach Skarbu Państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@siepan: a Ty dalej próbujesz ludzi zarażać własnymi projekcjami xD

W przeciwieństwie do Lewicy, PSLu i PO
  • Odpowiedz
@malinq: jak za pół roku wpadną sobie w ramiona to przeprosisz czy wycofasz się rakiem w stylu "nie mogłeś tego wiedzieć" aka "po prostu zgadłeś bo nic na to nie wskazywało"?

A może zostaniesz konfiarzem i zapytasz:

  • Odpowiedz
@siepan: jak za pół roku babci urosną wąsy to będzie dziadkiem? Co to w ogóle za #!$%@? oparte o własne widzimisię? Chłopski rozum w natarciu? Jesteś ukrytym konfiarzem? xD
  • Odpowiedz