Wpis z mikrobloga

dobra CSI wykop nie napalajcie sie bo Barnej mimo wszystko ma troche racji, ja wam adam jedno pytanie: po śmierci Krzywonosa ktoś beknął? nie a oni dalej se robili relacje i co, już było raz z czerwonym o którym panda sie najbardziej odpalił, że wchodzi na Szkolną i co było? GUNWO :D odpadnie (i to pewnie nawet na jakiś czas bo nie ma 2 takiego frajera co będzie robił za kierowcę el presidente) jeden, na jakiś czas drugi i co? i gunwo, jak tam nie było podglądu 24 na dobę to prokuratura każe wam i tak spie...., mimo, że sprawa ciut medialna, na pewno ich obchodzą wpisy z rozmów z fb czy tam na czym teraz piszecie :D eko conajwyżej za machloje finansowe może oberwać i tyle to widze. I pozdrawiam serdecznie miłego weekendu, bo w weekendy pewne osoby w togach mają wolne :D
#kononowicz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@randybobandy2: Racje ma, i to sporo. Niestety WSW działa w tej sprawie jak typowy "pożyteczny idiota": puszcza na antenie jakichś nonejmów, co dzwonią do niego i mówią, że sąsiadka widziała na 100% jak Major pije rozpuch, powtarza to Leszek. Potem puszcza kolejnego "informatora", który mówi, że Dryblas niewinny - że Kosno winny. Potem puszcza Organiste, co mówi coś innego. I to wszystko mają być te "materiały dla Prokuratury"?
  • Odpowiedz
@Trypel69: raka z powodu wiesz czego, u Suchodolskiego będzie to samo niestety inaczej ten wujek byłby już aresztowany, pójdzie jakieś pęknięcie wrzodów i zniszczone organy wewnętrzne w wyniku nadużywania, skutek niewydolność akcji serca (czy tam zadławienie sie wymiocinami co chyba jest bardziej możliwe, skoro miał zaszyte usta i torbe w worku jak go transportowali) i cześć. Nie chce być Kasandrą, ale sorry.
  • Odpowiedz
@randybobandy2 nie no ja nie bronię tych cweli lateksow czy prosna, tylko oglądam regularnie spelune i pamietam mniej więcej co było z krzywym.
Przy nim była córka z tego co pamietam. Gruby jaki jest taki jest, ale jak coś się aktorom dzieje, to zaraz jest stop i lekarz/szpital.
  • Odpowiedz
@randybobandy2: Ja tam uważam, że działania Piotra koniec końców nie dadzą nic, ale przynajmniej coś się dzieje. Szeryf jadący dzień w dzień z rana trasą, wykrzykuje swoje hasełka, że trzeba wszystkich pozamykać, rózni ludzie zmieniający front co 2 dni, brat bliźniak, który ma inne podejście. I bardzo kibibuję Piotrowi, żeby nie tracił zapału bo kręci aferę dalej (a że to na końcu da całe nic to już tam mnie mało
  • Odpowiedz