Wpis z mikrobloga

Faktem jest, że p0lki z powodzeniem są adorowane przez egzotycznie wyglądających przybyszy z Afryki.

Ale przyjrzyjmy się drugiej stronie. Ostatnio widzę dużo czarnoskórych studentek w okolicy. Ostatnio mijałem taką na ulicy i postanowiłem sprawdzić czy mogę uzyskać zainteresowaniem takiej hebanowej panny.
Jestem szczupłym typem o jasnych włosach i niebieskich oczach, 1,77 wzrostu.
Zbliżając się do niej postanowiłem nawiązać kontakt wzrokowy, który szybko odwzajemniła, po czym wymieniliśmy się uśmiechami… Easy. p0lka w tej sytuacji pewnie odwróciłyby wzrok, albo rzuciła jakieś odrzucające spojrzenie.
Minus tego wszystkiego jest taki, że kobiety z Afryki, które się tutaj widuje raczej nie są zbyt urodziwe

#podrywajzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
Zbliżając się do niej postanowiłem nawiązać kontakt wzrokowy, który szybko odwzajemniła, po czym wymieniliśmy się uśmiechami… Easy. p0lka w tej sytuacji pewnie odwróciłyby wzrok, albo rzuciła jakieś odrzucające spojrzenie.


@paczcieprzegrywy: to jest normalne akurat "na zachodzie" i nikt nie uwaza tego za jakis flitrt. Ale potem przyjezdzasz do polski, usmiechniesz sie do kogos to patrza na ciebie z obrzydzeniem
  • Odpowiedz