Wpis z mikrobloga

#patostreamy #danielmagical #elagawin

Psychotrup to niezły atencjusz jednocześnie znajduję łatwe osoby którymi można manipulować pod przykrywką pomocy. Gawinową obrał sobie za Cel tak samo jak Tucznika na którym może podbić swoją widownię. Gość jest niezłą chorągiewką z początku chciał niszczyć Magicala ale ze atencja na U2 się zgadza to trzeba być "pomocą dłonią" XD

W linku wypowiedź Gawin o Psychotrupie:
g.....t - #patostreamy #danielmagical #elagawin

Psychotrup to niezły atencjusz jedno...
  • 13
  • Odpowiedz
@gigachad_has_entered_the_chat: akurat gawinową dobrze, ze wyjasnił, bo ona niezle powalona jest. Podawala adres dziecka, namawiala pedofili aby przyjezdziali i jej corke gwalcili - zieki psychotropowi zabrali jej dzieciaki, takze nie jestem fanka p666 ale akurat tutaj propsy.
  • Odpowiedz
@Scarlatti szkoda tylko że w pewnym momencie poczuł się silny, zaczął przymilać się do Eli Gawin, nazywał ją koteczkiem, chcąc być nowym maraskiem, do którego potrafił przyjechać, uderzyć go i mu grozić na oczach rodziny, zaczął kumplować się z qpisem (ten co polewał dziecku na urodzinach eli) a to wszystko by dostać admina u Eli. W między czasie doxował ludzi z dc jak mu podpadły na swoim dc, groził kobietom gwałtem i
  • Odpowiedz
@nigdywiecejtypie masz coś jeszcze? W swojej karierze u Eli Gawin mówił że rodzina jego jest patologiczna i musiał uciekać od niej w wieku 16 lat, ma raka mózgu (I że poszedł raz na radioterapię, ale się rozmyślił i łeb miał popalony od niej xd), że bawił się w windykację i pożyczanie ludziom lewych pieniędzy niczym mafiozo, a do tego że ma cały klub kiboli za jego plecami co zrobi wszystko na jego
  • Odpowiedz
@nigdywiecejtypie haha, no cóż tak jak się domyślałem, jak coś z chęcią przytulę jakiś dowód albo miejsce gdzie bym go dostał, ten człowiek najbardziej się rozkoszował w terroryzowaniu kobiet czym mnie #!$%@?ł. U magikala to pewnie znajdzie wiele głupich ofiar, ale matki u niego dalej go wspierają, w przeciwieństwie u Eli gdzie każda wie kim jest gawinowa tylko łykały jego (psychotropa) mitomaństwo i wierzyły że jest skrzywdzonym przez los chłopczykiem który walczy
  • Odpowiedz