Wpis z mikrobloga

#danielmagical

z ciekawości, co sprawia że śledzicie poczynania upadlających się chłopaków z Raszei? zastanawia mnie co stoi za tym, żeby w swoim wolnym czasie oglądać typa, który praktycznie powoli umiera z przepicia
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@BenzynowyTata: rozumiem, ale ciekawi mnie po co? Co Ci to daje? XD jest to obrzydliwe, a człowiek z natury raczej stroni od obrzydliwych rzeczy. Jednocześnie jako ludzie dążymy do powtarzania czynności, które coś nam dają, nawet jeśli tylko pozornie
  • Odpowiedz
@wiczksa: Proszę cię, nie każdy musi rozumieć sztukę nowoczesną. Brak zrozumienia dla takich performenców świadczy tylko o źle rozwiniętej czułości sztuki. Nie ma czym się chwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiczksa: To są profesjonalni aktorzy, alkohol to tylko rekwizyty, w środku jest woda. Raczej co do gustu się nie dyskutuje, jedni wolą horrory drudzy dramaty. Nikt chyba nie wnika czy Ty wolisz chodzić do kina czy teatru na dany gatunek przedstawienia
  • Odpowiedz
  • 0
@skao97: fajnie by było gdybyś mówił prawdę, bo główny bohater niedługo jebnie w kalendarz i będzie koniec przedstawienia. Naprawdę mnie ciekawi co macie z tego, że to oglądacie. Jedyne logiczne wytłumaczenia jakie przychodzą mi do głowy to takie, że np. niektórzy ludzie czują się ze sobą lepiej jak widzą, że innemu się w życiu powodzi gorzej, ale to raczej trzeba mieć bardzo niską samoocenę, żeby coś takiego cieszyło. Inny człowiek jest
  • Odpowiedz
  • 0
@Richard_Blackpot: zdaję sobie sprawę z różnic międzyosobniczych w naszym gatunku, ale żeby widok umierającego, srającego pod siebie człowieka mieszkającego w skrajnym brudzie bawił, to akurat trzeba być pozbawionym lub skutecznie odciętym od empatii, argument z ciekawością już bardziej do mnie przemawia.
  • Odpowiedz
@wiczksa: Temat milion razy poruszany na tym tagu, jak ktoś nie miał nigdy styczności z taką patologią to jest to po prostu ciekawe i szokujące że ludzie tak żyją, jak oglądanie dzikiego plemienia z Amazonii i poznawanie jego zwyczajów.
  • Odpowiedz
@wiczksa: jw ludzi to ciekawi bo nie znają tego z rzeczywistości można się poczuć "lepszym" oglądać tylko shoty z momentu jak coś się dzieje itd. powodów może być mnóstwo bo patostreamy to nie jest nowa rzecz
  • Odpowiedz
@wiczksa: Widzisz patologia sie sprzedaje, inni poswiecaja czas zeby ogladac zasikanego jace, a inni tworza konta wypoku tylko po to zeby jak Jezus nawrocic ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@kestar: być może jest tak jak mówisz, chociaż nie utożsamiam się z tymi co chcą nawracać, bo celem mojego pytania nie było przekonywanie kogokolwiek do tego, żeby nie oglądał. Było to dla mnie po prostu zastanawiające. Przyjmuję argument o ciekawości i obronach narcystycznych. Osobiście uważam, że wysyłanie im pieniędzy jest wątpliwe moralnie, ale jestem też zwolennikiem twierdzenia, że każdy ma prawo niszczyć sobie życie jak chce. Chociaż w tak zaawansowanej chorobie
  • Odpowiedz