Wpis z mikrobloga

#danielmagical
Ktoś w skrócie napisze o chu chodzi? Narzeczona jak była u mnie wspominała, że farmazeusz gada ze mu karlica #!$%@?, ale pamietam ze podobnego cos gadal jeszcze na zlotej XD to cos starego czy serio cos sie #!$%@?, bo po wpisach tez cos jest ze niby toura odpalila i na sriktoku tez cos obija, ale zgubilem temat tej dramy dlugo temu dosyc XD A jak samemu sie doinformowuje to metliku dostaje od tego
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Reksozaur: No właśnie, też coś obijało mi się o magiku, ale to tyle różnych rzeczy juz slyszalem od poczatku tych akcji ze nie ogarniam, dlatego wole zapytac XD. ale co oni wrocili wgl z Hiszpani czy tam #!$%@??
  • Odpowiedz
@kestar: wróciła tylko blondi, ale ona twierdzi że nie ma kontaktu z nikola ale robiła live i ponoć obok niej była Nikola na tt są shoty to zweryfikuj czy ona bo głos jakby Nikolki
  • Odpowiedz
  • 0
@Reksozaur: Nie wiem no szczerze, jeszcze przez tą jakość niekoniecznie mi podpasowuje jedynie z początku pod Nikole, aczkolwiek kwestia też siedzimy sobie w polsce teraz ( ͡º ͜ʖ͡º) Do tego jeśli ferrari zostal tam to dziwne ze dwie sie zwinely nagle, cos jest w takim razie na rzeczy
  • Odpowiedz
  • 2
@Reksozaur:
Ta, pov odklejony sentino do farmazeusza jak uslyszal o nikicie co robila ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ta wiem #!$%@? uzyte pov, ale nie moge wykminic sobie zamiennika)
kestar - @Reksozaur:
Ta, pov odklejony sentino do farmazeusza jak uslyszal o nikicie ...
  • Odpowiedz
@kestar: farmazoni dla zasięgów, już tak #!$%@?, że się słuchać nie da. Najpierw gada, że uciekła, potem, że jest w ciąży a na koniec, że się chciała targnąć. Już sam nie wie co gadać, żeby zasięgi mieć. Tak się chciała targnąć, że na drugi dzień już latała z dupą i się wiła do kamery
  • Odpowiedz