Wpis z mikrobloga

Głosowanie na #konfederacja to taka ruletka. Nie wiadomo jakie mają konkretnie postulaty, ani które z nich są na serio, a które to żart. Ustawy Mentrzena nie są Mentzena. Kiedy idą głosować, to nie wiadomo czy się nie wstrzymają, albo nie pomylą. Czasem mają własne zdanie, ale jak o to zapytać, to już go nie mają, albo nie wiedzą co odpowiedzieć. Nie wiadomo nawet co mówią, bo mają na myśli co innego i sami się wyrywają z kontekstu, więc potrzeba tłumacza. Są jedyną alternatywą dla partii rządzącej, ale niewykluczone że wejdą z tą samą partią w koalicję. Nikt jeszcze tego jednoznacznie nie wykluczył, więc nie wiadomo.


#konfederacja #bekazkonfederacji #polityka
  • 7
@sqlserver: chyba nie masz na myśli partii, której przedstawiciel tyle co powiedział, że chce obowiązkowej służby (jak to on nazwał ćwiczeniami) wojskowej tylko dla mężczyzn oraz chce aby mężczyźni mieli wyższy wiek emerytalny od kobiet?
@sqlserver: a co mnie obchodzi za czym Ty jesteś i co Ty uważasz? Tym bardziej że to co napisałeś, to jest dokładne przeciwieństwo wolności. Obchodzi mnie za to za czym jest Mentzen i on jest zdecydowanie przeciwko mnie, więc dlaczego miałbym go poprzeć?