Wpis z mikrobloga

No tak przecież to prawica znana jest z donoszenia na innych z cancelowania innych za wyrażane poglądy( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kulass: a nie? Prawica chce wykluczyć z życia publicznego gejów, lesbijki, żydów, Niemców, Amerykanów, lewaków, centrystow, ateistów, wykształconych. Mają zostać tylko bogobojni biedacy
  • Odpowiedz
Yyy, palenie ksiąg coś mówi


@Yahoo_: mówi, ostanio chyba harrego pottera lewica paliła, bo autorka stwierdziła coś nie poprawnego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@kulass: @ibilon ale ja nie mówię, że lewica nie #!$%@? w tym temacie xD. Mówię tylko, że prawica nie lepsza, chętnie by to samo robiła, tylko coś bojkoty mają raczej mniejszą siłę uderzenia (choć parę firm ucierpiało przez nachalne promowanie w reklamach).
  • Odpowiedz
@Yahoo_: jednak chyba lepsza, pokaż mi akcje podobną do tej z Marciniakiem, kiedy to osoba budząca powszechny szacunek jest atakowana bo spotkała się z osobą o niewłaściwych poglądach.
Wiem, że na prawej stronie też jest dużo patoli co pokazuje choćby ilość wysrywów na temat Ukrainy, ale mimo wszystko większość prawaków jest o wiele bardziej tolerancyjnych niż lewica. Prawica może się z tobą nie zgadzać, może tobą gardzić, ale jednak nie
  • Odpowiedz