Wpis z mikrobloga

#olx czy kupujący który nie odbierze paczki ponosi jakieś konsekwencje? Potrącają mu cześć wpłaty która zrobił? Jaką Janusz kupił coś ode mnie z przesyłką Olx i nie odebrał paczki.
  • 10
  • Odpowiedz
nic mu nie zrobia, jak #!$%@? mocno to z innego konta kup jak on cos bedzie wystawial i... wiadomo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ja tak zrobilem bo osoba tak glupie tlumaczenia dawala ze po prostu zemsta byla konieczna, wybralem przedmiot najwiekszy i najtrudniejszy do zapakowania, moze to dziecinne ale co tam ( ͡
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: Prawidłowo. Jak ktoś kupuje bez namysłu i naraża Ciebie na stratę czasu na pakowanie i wysłanie przesyłki plus potem kilka dni czekania na jej powrót to karma musi być w takim wypadku.
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: zrobiłem tak samo jak nie było jeszcze przesyłki olx tylko trzeba było wysyłać za pobraniem. Typ nie odebrał paczki, a na mnie wisiał koszt wysyłki i zwrotu również jak się później okazało, więc też zamówiłem coś u niego, nie pamiętam co to było ale dość duże i ciężkie, na jakiś z dupy adres w Bieszczadach. Przy czym ja się przyznałem dlaczego nie odebrałem kiedy napisał do mnie, mi nie odpisał
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: @bor123 hej panowie, bo coś czuje, że mnie typ zrobił w bambuko. Sytuacja wygląda tak, że kupiłem pewien przedmiot na OLX, opłaciłem blikiem, wybrałem dostawę do paczkomatu + pakiet ochronny OLX - "zamówienie jest objęte Pakietem Ochronnym". Widzę, że sprzedający nowe ogłoszenie wystawił tego samego przedmiotu za niższą cenę (porównałem sobie ID) i teraz pytanie, bo nie chcę być stratny, a widzę, ze w regulaminie jest coś takiego: https://pomoc.olx.pl/olxplhelp/s/article/co-je%C5%9Bli-nie-mog%C4%99-odebra%C4%87-przesy%C5%82ki-z-punktu-odbioru-V47-olx -
  • Odpowiedz