Wpis z mikrobloga

Od kilku dni mimo włączonych zarówno na maku jak i w telefonie adgurad w ogóle nie blokuję reklam. Co ciekawe na maku zawsze jak ręcznie zaznaczę reklamę do blokowania to po kilku odświeżeniach strony znów się pojawiają te same. Adgurad udaje że działa, safari udaje że blokuję reklamy a mnie już k.wica bierze

#iphone #macos #adguard #safari
  • 8
@Korda: tak, choć teraz skojarzyłem, maca używam od niedawna i nie znam filozofii systemu, że nie czyściłem po usunięciu niczym jakichś pozostałości. Może prze lecieć cleanmymac.
@Wizun: ale dziwne, że i w telefonie.
Btw. Jak pobrałeś AdGuard ze sklepu to skanowanie i aplikacje zewnętrzne do usuwania są zbędne.
Na telefonie wejdź w Ustawienia > Safari > Rozszerzenia i upewnij się, że wszystko jest zaznaczone.
Korda - @Wizun: ale dziwne, że i w telefonie. 
Btw. Jak pobrałeś AdGuard ze sklepu to...

źródło: IMG_0171

Pobierz
@Wizun: wejdź też w aplikacje.

Czy masz problem z konkretną strona? Czy jest tak wszędzie?

Co ciekawe na maku zawsze jak ręcznie zaznaczę reklamę do blokowania to po kilku odświeżeniach strony znów się pojawiają te same

Ale mają pewnie inny adres. Powinna być opcja blokuj podobne.
Korda - @Wizun: wejdź też w aplikacje. 

Czy masz problem z konkretną strona? Czy jes...

źródło: IMG_0172

Pobierz
@Korda: W telefonie tak mam zrobione, zresztą robiąc reinstal to w oknie powitalnym przypominają o tym.

W telefonie chyba już działa dobrze, ale tak mi się zdawało ostatnio i po paru h znów zaczeły się jaja.

Natomiast na kompie nie do ruszenia najwidoczniej. Wiadomo, że wybierałem opcję blokuj podobne od razu. Na OLX ciągle mam te same reklamy zasranego banku ing, jakieś filmy w oknach. W niektórych miejscach niby blokuje, ale