Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy #neuropa #borysbudka #hymn #manipulacja

Neuropa od wczoraj strasznie atakuje Konfederację na wykopie za rzekomą manipulację, że Borys Budka nie zna hymnu, i że wywiad z Radia Zet jest ucięty. Przyjrzałem się dokładniej sprawie i rzeczywiście Budka w dalszej części wywiadu cytuje czwartą zwrotkę hymnu... ale źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czwarta zwrotka hymnu brzmi:

Już tam ojciec do swej Basi

Mówi zapłakany -

Słuchaj jeno, pono nasi

Biją w tarabany.


a Budka cytuje:

Już tam ojciec zapłakany

Mówi do swej Basi -

Słuchaj jeno, ponoć nasi

Biją w tarabany.


XDDD Zatem nie taka manipulacja jak ją piszą neuropki, bo jednak hymnu nie zna( ͡º ͜ʖ͡º) #polityka
michaqal - #bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy #neuropa #borysbudka #hymn #manipu...
  • 15
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Co to zmienia? Chłop nie zna hymnu xD


@Aquamen: Idźmy na twoje. Chłop nie zna hymnu, tylko dalej konfa wkleiła wideo jakby tym w ogóle nie był w stanie wyrecytować 3 i 4 zwrotki a typ w sumie wyrecytował tylko #!$%@?ł szyk.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: zacznijmy od tego, że grał ostro na czas, przypuszczam, że ktoś mu to podyktował do słuchawki a i tak przekręcił xD Po drugie jak przycinaliście wypowiedź Mentzena to problemu nikt z was nie widział...
  • Odpowiedz
Po drugie jak przycinaliście wypowiedź Mentzena to problemu nikt z was nie widział...


@Aquamen: kolejny fikołek.
Po pierwsze kucu pokaż mi, że ja coś tutaj przycinałem jak już piszesz, że ja coś niby przycinałem
Po drugie miło, że mi pochlebiasz ale wychodzę z założenia, że gówno konto na protalu z papieżami to jednak trochę co innego niż #!$%@? oficjalny profil jakiejś partii

Podsumowując, to ty tu manipulujesz xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: z czym manipuluje? Z tym, że neuropki wycinają wybiórczo wypowiedzi Mentzena? A piątka konfederacji to się sama przycieła? Proszę cię lewaku, nie masz za krzty honoru ani ambicji. W sumie jak każdy lewak.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: z czym manipuluje? Z tym, że neuropki wycinają wybiórczo wypowiedzi Mentzena? A piątka konfederacji to się sama przycieła? Proszę cię lewaku, nie masz za krzty honoru ani ambicji. W sumie jak każdy lewak.


@Aquamen: nom, problem w tym, że postulaty na profilu konfederacji i polityków konfederacji o:
- polexicie
- niechęci do gejów (delikatnie ujmując)
- niechęci do żydów (delikatnie ujmując)
- niechęci do aborcji - konfederacja cała chwaliła
  • Odpowiedz
@Kryspin013: piątka Mentzena została wycięta z kontekstu i to są fakty, reszta to tylko twoje chore urojenia na które nie ma nikt wplywu.


@Aquamen: te moje "urojenia" to są poglądy np Brauna które się z niego wylewają od 8 lat conajmniej xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: lewak o poglądach raczej nie powinien się wypowiadać, nikt nie ma bardziej chorych i niebezpiecznych poglądów niż skrajna lewica- patrz historia i co zrobił Stalin.


@Aquamen: śmiesznie szczekasz gdy kończą ci sie argumenty xD

A jeszcze śmieszniej jest jeżeli się weźmie pod uwagę twoje posty w obronie ruskiego miru XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013:

jeszcze śmieszniej jest jeżeli się weźmie pod uwagę twoje posty w obronie ruskiego miru


właśnie robisz to samo co z piątką Mentzena, dziękuję, że sam się przyznajesz do manipulacji.
  • Odpowiedz