Wpis z mikrobloga

#danielmagical #patostreamy #!$%@?, ktoś mi wyjaśni o co chodzi?
Miałem absencję, wczoraj postanowiłem się ze swoją napić piwka, posłuchać muzyczki ,zrobiłem lazanki na boczku.
#!$%@? właśnie się obudziłem, patrze a tu #!$%@? na maksa, litr wódy poszedł, nie pamiętam czy po niego byłem czy nie, coca-cola #!$%@?, nie, nie rozlana #!$%@? po pokoju i #!$%@? wie skąd to jest xD
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
#!$%@?, wczoraj miało być grzecznie z moją, mieliśmy tzn. Ja miałem 8 piw, ona 4 a tu się budzę 8 piw wypitych jej 4 też, litr wódy wypity i następne 6 piw czeka, a jej 3. Co myśmy #!$%@? wczoraj? xD
  • Odpowiedz
@ChudyEdd: normalny bankiecik widocznie zrobiliście sobie, jak nie pamiętasz, to i tak sobie nie przypomnisz, to nawet nei zawracaj sobei morda głowy, przejdź z tym do porządku dziennego, ogarnij chate i tyle, takie rzeczy się zdarzają nawet najlepszym
z fartem
  • Odpowiedz
@ChudyEdd: no to wiadomo jak taki cięzki poranek się okazał, to coś przyklinować na pewno trzeba, ale to polecałbym walnąć, i zabierać się za robotę, żeby zaraz Ci motywacja i ochota do sprzątania do butelki znowu nie wpadła, a jak się za to zabierzesz, to efekty też będą pozytywnie na Ciebie wpływały, no i nie oraj sobie głowy, bo nie ma powodów
z fartem
  • Odpowiedz
  • 0
@smarkata: No ta i zrobić z tego show jak u Mariusza xD Ja kompletnie nic nie pamiętam, nie wiem skąd wóda, wiem że piwo piliśmy i muzyczki słuchaliśmy, a potem jeb i nagle okazuje się że wóda była xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Hissis: Nie no, aż tak to nie. Klina walnę i idę w kimę a ile tch klinów to nie wiem, bo mam nagle 8 piw ktoś był w sklepie i nie wiem czy ja czy moja, ale ona też ma 4 piwa, miała żywca a ma warkę, masz rację, nie ma co sobie zaprzątać głowy, nigdzie nie dzwoniłem, tu chyba też nic nie pisałem, więc jest git, walę klina na łeb
  • Odpowiedz