Wpis z mikrobloga

Jest nawet zabawniej do promocji eventu użyli wizerunku Marciniaka xD


@Jariii: To znaczy w jaki sposób użyli jego wizerunku do promocji? Bo jeżeli tylko w taki, że informowali, że Marciniak tam będzie, to gdzie ty tu masz jakakolwiek szanse na pozew?
  • Odpowiedz
@Jariii: No to nie wiem dokładnie co w TV mówili, ale jak na przykład organizujesz jakiś koncert i na plakacie umieścisz wizerunek artysty który będzie w tym koncercie brał udział, no to nie wydaje mi się, żeby była do tego potrzebna dodatkowa zgoda.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Jest nawet zabawniej do promocji eventu użyli wizerunku Marciniaka xD a to już prosta droga do pozwu, bo nie wiadomo czy wyraził zgodę xD


@Jariii: a w wyniku przegranej Memcen powinien zostac zobowiązany do wpłaty powiedzmy 100K na jakąs organizacje alczącą o prawa homu lub o legalna aborcę ( na życzenie Marciniaka oczywiście)
  • Odpowiedz
To znaczy w jaki sposób użyli jego wizerunku do promocji? Bo jeżeli tylko w taki, że informowali, że Marciniak tam będzie, to gdzie ty tu masz jakakolwiek szanse na pozew?


@ekjrwhrkjew: używanie wizerunku Marciniaka przez partię polityczną bez jego zgody nie jest chyba w porządku
  • Odpowiedz
  • 1
@rybsonk No nie wiem czy udostępnienie posta to wystarczający powód do pozwu, ale to już nie mój problem, niech tam sobie Marciniak pozywa kogo chce


@ekjrwhrkjew: partia reklamuje event swojego lidera ale przecież było aPoLiTyCzNe xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Czytanie ze zrozumieniem nie jest chyba twoim ulubionym zajęciem? Gdzie napisałem, że to było wydarzenia apolityczne? Zastanawiam się jedynie czy Marcianiak ma jakiekolwiek podstawy do pozwu? Tak czy siak zawołaj mnie jak będzie Marciniak wytoczy ten pozew. Wczoraj wiele osób było przekonanych, że Marciniak straci finał mieli mnie wołać dziś i jakoś dziwnie milczą
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: Czytanie ze zrozumieniem nie jest chyba twoim ulubionym zajęciem? Gdzie napisałem, że to było wydarzenia apolityczne?


@ekjrwhrkjew: nie ty, kuce dzisiaj tak fikołkują od rana xD

Tak czy siak zawołaj mnie jak będzie Marciniak
  • Odpowiedz
@Kryspin013:

nie ty, kuce dzisiaj tak fikołkują od rana


Ale co mnie gówno kuce obchodzą? Chcesz to sobie z nimi dyskutuj ja nie odpowiadam za ich słowo ani nie jestem ich rzecznikiem. Następnym razem jak będę z tobą dyskutował to mam się powołać na jakiś losowych "lewaków" i przypisać tobie te słowa?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: To zauważ jeszcze, że mój pierwszy wpis jest do kogo innego i tyczy się tego ewentualnego pozwu o prawa wizerunkowe. Do ciebie nawet nic nie pisałem, ty pierwszy do mnie napisałeś

Wygyrw, Uefa, czy Marciniak to raczej nie są tagi polityczne
  • Odpowiedz