Wpis z mikrobloga

@ActiZ sword, albo lets go

sword są gorsze, bo mają wiele mankamentów ale nie przytłoczą światem, jak Scarlet/violet

lets go to remake yellow, ale z łapaniem poksow na zasadzie rzucania pokeballem, nie mają gry online jako tako
@ActiZ arceus jest bardzo dobry, choć widać że graficznie twórcy dają ciała, najlepsze doświadczenie według mnie, ale mało walk i brak online @ActiZ

rzadko polecam arceusa bo rzeczywiście można się od niego odbić, kiedy ktoś grał w tą grę na gameboy

dla mnie to najlepiej druga gra
@ActiZ grałem w lets'go i arceusa i jak grałeś w pierwszą generację to lets'go to taki powrót do przeszłości że nie mogłem się oderwać. arceusa obecnie odstawiłem bo gram w zelde ale jak lubisz otwarte światy to będzie ok
@ActiZ: ja grałem w Poki z gameboya, dsa i 3dsa i patrząc po reckach to Swordowi/Shield czy remakom Diamond i Pearl to najbliżej do klasycznych poków pod względem gameplayu. Sam od niedawna mam Switcha i raczej przymierzam się do Arceusa bo jest to jakaś zmiana formuły i nawet to na Switchu jakoś chodzi. Scarlet/Violet ciekawie wyglądały ale wiem że przy premierzy działały jak gunwo i nie wiem czy coś się poprawiło