Wpis z mikrobloga

#reklama #mailing #komputery Wiem że to nie etyczne pytanie :) Ale czy istnieją serwery dzięki którym da się wysyłać mailing do 50tys maili tak by co jakis czas mi nie blokowali wysyłki gdy ktoś się poskarży? Czy muszę szukać po ciemnej stronie darknetu? Czy są rozwiązania które by mnie satysfakcjonowały? Najlepiej usługi już gotowe czyli podaję email treść nadawcę i idzie w świat reklama.Kiedyś czasy były łatwiejsze. Wysyłało się 100tys maili nikt sie nie czepiał. A teraz chwila nieuwagi bo zapomniało się o jakimś starym mailu i blokada co jest mega irytujące. Moim zdaniem spam to nic złego poprostu oznacza się jako spam jak czegoś nie chcę dostawać i tyle a nie ktorzy ludzie mega sie irytują bo dostaną reklamę na maila. Zamiast poprostu zaznaczyć jako spam i zablokowac nadawce :)
  • 3
  • Odpowiedz
@Amelcio: Jak masz swoją listę mailingową ze zgodami od wszystkich - to bez problemu istnieją takie usługi.

Jak nie masz, to odpowiedź jest prosta - musisz tego szukać u przestępców. Pamiętaj tylko, że od czasów RODO wysłanie takiego maila bez zgody odbiorcy naraża cię na ogromne kary jeśli ktoś to zgłosi, więc swojej własnej firmy zdecydowanie nie warto tak reklamować.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem spam to nic złego poprostu oznacza się jako spam jak czegoś nie chcę dostawać i tyle a nie ktorzy ludzie mega sie irytują bo dostaną reklamę na maila. Zamiast poprostu zaznaczyć jako spam i zablokowac nadawce :)


@Amelcio: Wyobraź sobie że niektórzy korzystają z maila bardziej profesjonalnie i do ważnych spraw więc NIE ŻYCZĄ sobie twojej reklamy leku na srakę czy sprzedam Opla. Przypominam również że u większości dostawców
  • Odpowiedz