Wpis z mikrobloga

Widzowie piszą żebym się wypowiedział na temat afery z High League. Stary, to nie jest tak, że nasze firmy jakoś mocno ze sobą współpracowały. To prawda stary, że gdzieś tam się crossowaliśmy zawodnikami, ale stary to normalne w tym biznesie. I wiesz stary teraz ludzie będą zarzucać nam wspieranie jakiś tam zbrodniarzy, jakieś teorie spiskowe będą tworzone, ale stary tak naprawdę my z HL nie mieliśmy żadnych większych relacji biznesowych. Ja tam nie wiem jakie dokładnie były ustalenia między FAME a HL bo ja się nie zajmuję wszystkim jak ludzie myślą, bardziej Rafał w tym siedzi i reszta ludzi, którzy spinają to wszystko stary wiesz od strony prawnej, ja jestem można powiedzieć tylko udziałowcem. Z Malikiem też nie można powiedzieć, że wiesz stary my jesteśmy jakimiś kumplami, czasami stary gdzieś tam zamieniliśmy słowo w kuluarach, ale jakąś kumpelską relacją bym tego nie nazwał stary. Dobra Ulfi bo widzowie pytają jak mi idzie zbijanie wagi.

#famemma #highleague
Mokin12 - Widzowie piszą żebym się wypowiedział na temat afery z High League. Stary, ...

źródło: CDB97144-B0F6-4458-8D37-B69977761785

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach