Wpis z mikrobloga

Mam #airpodspro, z których jestem bardzo zadowolony, korzystam z nich kilkanaście godzin tygodniowo. Dostałem nowe sztuki w grudniu z programu wymiany wadliwych fabrycznie (trzeszczały), od tej pory używane kilkukrotnie. Myślę nad sprzedażą i nad kupnem 2gen. Czy ktoś z Was posiadał obie i ma bezpośrednie porównanie? Warto Waszym zdaniem wymienić? Te niby oryginalne na olx za około 700 zł nówki są legitne czy rynek zalały idealne podróbki? #apple #airpods
  • 5
  • Odpowiedz
@Smartek: używki brałbym tylko jeśli dostaniesz dowód zakupu z iSpot albo chociaż jakiegoś media Marktu, ori pudełko itd. Jest masa podróbek.

Trochę wahałem się ze zmianą ale jedynki kupiłem za 930 w media expert, sprzedałem od razu po wymianie oficjalnej obu słuchawek za bodaj 550 po ponad 2 latach użytkowania i kupiłem nówki pro 2 w ispocie. Znacząco lepsza redukcja szumów szczególnie jak jest coś monotonne typu kosiarka albo ruchliwa ulica
  • Odpowiedz
@Smartek: jak nowki są za 1200 i w sklepach na przecenach są za 900 to się zastanów czy te „oryginalne” na olx są na pewno oryginalne
  • Odpowiedz
@Smartek: Kilka dni temu wymieniłem AirPods Pro na nowszą generację i widzę kilka znaczących dla mnie różnic. Po pierwsze - ANC działa faktycznie lepiej, może nawet te 2x lepiej jak reklamuje to Apple. Po drugie - bass jest zdecydowanie mocniejszy, wokale także słyszę lepiej, ale może to być subiektywne odczucie, bo do audiofila mi daleko - po prostu fajnie grają, lepiej niż generajca pierwsza.
Najważniejszy dla mnie test zrobię za kilka
  • Odpowiedz
@Smartek: tak, jak mówi @coffee_addict_frv ANC i bass na plus.

Dodam jeszcze lepszą baterię, oficjalne broszurki mówią o pół godziny dłuższym odtwarzaniu, u mnie wchodzi prawie dwa razy dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Do tego masz więcej rozmiaru gumek do uszu. Dziewczynie w gen 1 były za duże, a teraz z xs jest już prawidłowo.

Miałem też okazję przetestować zimą funkcję "znajdź",
  • Odpowiedz