Wpis z mikrobloga

Ja wiem, ze tu wszyscy sa zakochani po uszy w Niemieckim. Jaki to on swietny nadredaktor itp. Fakt nie powiem fajne byly te jego wilmy. W polityce tez mocno siedze wiec mimo, ze czasem byly poruszane jakies sprawy z tym zwiazane to mi to jakos mocno nie przeszkadzalo choc wiem, ze nie wszyscy akurat ta tematyke lubia. Natomiast nie moge przelknac tego, ze gosc jakos od kiedy konski zad wbil sie na szkolna robi juz nie jako redaktor. Nawet przestal tam przylazic i nagrywac byle co chocby raz w roku. Na ten moment Niemiecki zachowuje sie jak jakis alfons podsylajac co chwile nowych meneli do domku drewnianego. Nie pamietam kiedy on ostatnio cokolwiek nagral. Gosc ogranicza sie juz tylko i wylacznie do roli sutenera dla ceo gownianego czlowieka. To jest cos niewybaczalnego i skreslajacego go totalnie z pozytywnych postaci krecacych sie wokol uniwersum.
#kononowicz
kamil-tika - Ja wiem, ze tu wszyscy sa zakochani po uszy w Niemieckim. Jaki to on swi...

źródło: comment_PENfDFgOQY56mNUG7o1ofoXPuf1asvFs

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@kamil-tika: co lepsze mam wrażenie że on i jego krewny perski boją się sławka i tego że w przypadku jak prosiak wyciągnie kopyta to sławek umieści ich na liście osób które się do tego przyczyniły i stąd unikają meliny na szkolnej
śmiechu warte
no ale jak trzeba meneli pokazać jak się bawią w piaskownicy to pomnikarz wie jak się za to zabrać
  • Odpowiedz
Kiedyś tu latały linki z usuniętego już kanału perskiej księżniczki na ktoś może i podlinkuje? Głównie mi chodzi jak przyłaził nagrywał paczki i te listy rok temu około.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Nigdy go nie lubiłem, jedynie jego twórczość. Jako człowiek jest #!$%@? #!$%@? #!$%@? w dupę #!$%@?, bo sadysta #!$%@? wprowadzał psy na rzeź do knura.
  • Odpowiedz
@elektryczny_mariusz: czemu niby ktokolwiek mialby sie bac jakiegos przyczynienia sie skoro jest kilka tys filmow jako dowod, ze osobą ktora przyczynia sie do pogorszenia stanu zdrowia jest sam konon ktory ma gdzies leczenie i przy cukrzycy wprdala cukier oraz ma taki a nie inny tryb zycia. Pewnie im sie to znudzilo lub maja dosc smrodu knura i stad unikaja tego cyrku na zywo
  • Odpowiedz