Wpis z mikrobloga

@wierzgontycymbale: szkoda ze mi przestales odpisywac gdziekolwiek cie o cos zapytam tylko kolejny raz robisz wpis o mojej wypowiedzi zamiast mi zwyczajnie odpisac tam. Odniose sie moze do twojego wpisu bo widze ze mnie nie zawolales ale wysrales bardzo duza kupe:
https://wykop.pl/wpis/71371239/jakis-wykopek-sie-do-mnie-dowalil-to-chcialbym-go-

W punkcie pierwszym piszesz o psychiatrii tyle ze... mnie nie chodzilo o stan psychiatrii tylko o twoje biadolenie na ten temat i pobyt w zakladzie co u przeciwnikow konfederacji jest niezwykle czestym zjawiskiem.

W punkcie drugim piszesz ze bedziesz pisal i 100 postow. Pisz sobie. Od dluzszego czasu i tak cie nikt nie bierze na serio a nawet skrajna neuropa wstydzi sie ciebie plusowac xD

Punkt trzeci wyzej skwitowalem screenem twojej wypowiedzi (dolacze go do tego wpisu). To ze nie masz pojecia o ekonomii i podatkach to nie opinia tylko fakt ktory zwyczajnie widac w twoich wypocinach. Przyklad jest nawet w tym wpisie:

pis tak załatwił ten kraj że tutaj już nic innego nie zostaje jak opodatkować najbogatszych


Nie masz pojecia czym sie konczy takie dzialanie.

sorry, ale nie ośmieszajcie się takim jechaniem po kimś bo nie macie dość argumentów, dodam, SENSOWNYCH argumentów by wykazać mu że się myli


@wierzgontycymbale: wykazalem ci kilka razy podpierajac to merytorycznymi argumentami i zrodlami ze nie masz pojecia o tym o czym piszesz to moje komentarze usunales i wrzuciles mnie na czarna liste a teraz placzesz ze nikt ci nie wykazuje ze sie mylisz ( )

#konfederacja
Bloodhorn - @wierzgontycymbale: szkoda ze mi przestales odpisywac gdziekolwiek cie o ...

źródło: screenshot (1)

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz