Wpis z mikrobloga

Co o tym myślicie?


@jan-ulaf: myślę, że czuć cię onucą. Tj. innymi słowy - śmierdzisz kacapem. Widzę już któryś twój wpis na ten temat. Pogódź się z tym, że jesteście bandą pijaków i złodziei, a te wasze kindybały są niewiele warte ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@the_good_guy: Nie. Nie jestem onucą. Szczerze martwię się o możliwość zniszczenia Patriota. Zobacz sobie moje poprzednie wpisy. Jestem jak najbardziej za Ukrainą. Chcę po prostu spojrzeć chłodnym okiem na wydarzenia z dzisiejszej nocy.
  • Odpowiedz
@jan-ulaf: > Nie jestem onucą

Szczerze martwię się...

Jestem jak najbardziej za Ukrainą

Chcę po prostu spojrzeć chłodnym okiem


Brzmi to jak najbardziej cliché zestaw onucowych fraz, brakuje tylko tej o zdejmowaniu różowych okularów

Weź się po prostu typie uspokój bo #!$%@? 10 post/komentarz o tym samym podczas gdy każdy chcący "po prostu spojrzeć chłodnym okiem" wie że póki co nic w tym temacie nie wiadomo i trzeba czekać na więcej
  • Odpowiedz
Co o tym myślicie?


@jan-ulaf: że osoba która to pisała nie wie o czym się wypowiada. Na samym wstępie już się wywala bo Ukraińcy dostali patrioty pac-3cri które w założeniu że jedna bateria to radar i cztery wyrzutnie M903 (MEL) ma 64 rakiety gotowe do startu. Więc wyliczenia że na nagraniu działają dwie baterie i osiem wyrzutni są z dupy.
Konigstiger44 - >Co o tym myślicie?

@jan-ulaf: że osoba która to pisała nie wie o cz...

źródło: aas

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie. Nie jestem onucą. Szczerze martwię się o możliwość zniszczenia Patriota. Zobacz sobie moje poprzednie wpisy. Jestem jak najbardziej za Ukrainą. Chcę po prostu spojrzeć chłodnym okiem na wydarzenia z dzisiejszej nocy.


@jan-ulaf: nie wcale xDDD Sasza poczekaj aż cię do NBA wezmą, zobaczymy czy będziesz taki wyszczekany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hieronim_Berelek - > Nie. Nie jestem onucą. Szczerze martwię się o możliwość zniszcze...

źródło: xd

Pobierz
  • Odpowiedz
@jan-ulaf: czytam sobie kacapski wykop (pikabu) i odtrabiaja sukces na podstawie tego filmu co zamiesciłes, a tutaj #!$%@? widac, za to na innych widze ponad 30 startów przeciwrakiet, ehh kacapska logika
  • Odpowiedz