Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Returned: nie trąci, bo pedofila zdefiniowana jest tylko wtedy, kiedy obiektem seksualnym dorosłej osoby, jest dziecko. Nie jego matka.
Ktoś może preferować kobiety będące matkami - jak pisałam wyżej - z powodów zupełnie niezwiązanych z dzieckiem. A jeśli dziecko nie jest obiektem podniecenia, nie ma znamion pedofilii.
Nie ma tu miejsca na dywagacje, albo kogoś jara dzieciak (pedofil), albo jego matka (niepedofil) xDD

Ale to Ty dzwonisz xd
  • Odpowiedz
Ktoś może preferować kobiety będące matkami - jak pisałam wyżej - z powodów zupełnie niezwiązanych z dzieckiem.


@Ytarka: w kontekscie seksualnym to jakie to moga byc powody, zeby ktos chcial sie spoufalac z oficjalna matka? W takim sensie, ze warunkiem zainteresowania takim milfem jest fakt posiadania dziecka?

Ale nie badz juz taka ksiezniczka, pw mam odblokowane jak cos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Returned: No, są różne zboczenia( ͡° ͜ʖ ͡°), ktoś może lubić poporodowe wiadro, kogoś może podniecać wyraźny instynkt macierzyński, a ktoś inny może być fanem mamusiek, bo desperatki są podobno najlepsze w łóżku XD

Oj Miras, mogłeś od razu mówić, że masz odblokowane pw! ja jakaś głupia jestem chyba, ze nie pomyślałam żeby zapytać i dać sie tym przekonać :3 już wysyłam! Xd
  • Odpowiedz
No, są różne zboczenia( ͡° ͜ʖ ͡°), ktoś może lubić poporodowe wiadro, kogoś może podniecać wyraźny instynkt macierzyński, a ktoś inny może być fanem mamusiek, bo desperatki są podobno najlepsze w łóżku XD


@Ytarka: mozemy tak w kolko, no ale nie o to chodzi w milfach w kazdym razie xd

Jakos tak sie postaraj, wiesz, jakbys byla nauczycielka chcaca mnie uwiesc
  • Odpowiedz