Wpis z mikrobloga

Te #!$%@? z #polishsource zamierzają popełnić sudoku czy co? Od miesięcy wyłączona rejestracja + zapro tylko od klubowiczów (czyli o ile się nie znacie IRL to pozdro 600). Dlaczego mnie nie dziwi że to polackie strony muszą mieć moderatorów z dałnem i kija w dupie xD

Jedynie szkoda że nie mam dostępu do wstawek z bajkami z dubbingiem PL, wszystko inne zasysam z TorrentLeech gdzie już 2,5 TB uploadu poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#torrent #torrenty #internet
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ptt_: Zaproszenia rozdawałem jak ciepłe bułeczki na pierwszym lepszym entry trackerze jaki miałem. Może faktycznie akurat trafiłem na takich z doświadczeniem no ale zapki dostawali nawet ci co na stronie to byli może tydzień.

A co do chińskich trackerów to zazwyczaj mają coś dziwnego w zasadach przez co wychodzą głupie momenty czasami ale ogólnie są dość solidne jak ktoś jest wstanie przeżyć że standardowe napisy są zazwyczaj ustawione jako chińskie.
  • Odpowiedz
@L3gion zaproszenia są wyłączne ponieważ teraz przychodzi wielu roszczeniowych użytkowników . Jeśli otrzyma zaproszenia to nie potrafi utrzymać się nawet na okresie próbnym. Jestem jak najbardziej za tym że strony zaostrzały jeszcze bardziej zasady
  • Odpowiedz
Na 50 zaproszonych osób ostało się 10 więc dla 20% nie warto zapraszać ;) z ostatnich 5 tylko 1 wykopek się utrzymał. Szkoda fatygi i tłumaczeń potem :P
  • Odpowiedz