Wpis z mikrobloga

Witam, czy to czysty przypadek, że Ania znalazła pasję do tańca akurat w kraju latynoskich chadów (w Niemczech są bardzo dobre szkoły tańca) oraz że na nauczyciela wybrała 190 cm+ hiszpańskiego dominatora penetratora?

Zapraszam do dyskusji.

#lewandowski
  • 8
  • Odpowiedz
oraz że na nauczyciela wybrała 190 cm+ hiszpańskiego dominatora penetratora


@tomsiup: oczywiście że czysty przypadek, pewnie chciała wybrać zakolaka 170cm z cofniętą żuchwą ale akurat nie mieli takich na stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Widzę ładnie wam p0lki wszczepiły kompleksy i poczucie niższości xDD


@itsoverforme32445: pracowałem z ludźmi z całego świata i nawet jak nie wiedzieli że jestem polakiem to czasami gadali o polkach. źle gadali.
  • Odpowiedz
@lord_xenu Wiadomo, ale #!$%@? te gadki o Hiszpanach cudnych to jest totalna bzdura xD
Byłem tam wiele razy i może T R Z E C H pasowało do archetypu Chada, nawet w moim wojewódzkim więcej takich widziałem
Plus Hiszpani to delikatnie mówiąc, niezbyt pożądany towar na zachodnim rynku matrymonialnym, hiszpańskie incele nawet piszą o polandmaxxingu i czytałem historie prawikow po 25lvl którzy zaruchali p0lke bo żadna inna ich nie chciała

Przystojnych Hiszpanów
  • Odpowiedz
pracowałem z ludźmi z całego świata i nawet jak nie wiedzieli że jestem polakiem to czasami gadali o polkach. źle gadali.


@lord_xenu: wiedzieli, ale udawali, że nie wiedzą, żeby móc cię obrażać w żywe oczy i w duchu śmiali się, że nawet nie masz na tyle godności żeby walczyć o swoje.
  • Odpowiedz