Wpis z mikrobloga

Ale nudy ostatnio. Nic się nie dzieje, to albo cisza przed burzą albo powolna stagnacja frontu. Moje zdanie jest takie, że obie strony powinny się zebrać na jakieś polanie, na gołe pięści, bez sprzętu i wyjaśnić sprawę w ostatecznej bitwie 1 milion na 1 milion.

Same plusy

+ dużo mniej żołnierzy by zginęło(a może nawet żaden ) bo walczyli by do pierwszej gleby i nie wstajesz

+ pieniądze na sprzęt wojskowy nie szły by na sprzęt wojskowy tylko na inne cele jak służba zdrowia.

+ sytuacja na rynkach światowych unormowała by się, spadek inflacji.

+ Mniejsze straty materialne, a w sumie zerowe bo najwyżej parę koszul by sobie podarli.

+ Gdyby to dać na ppv to odbudowali by za to dwa razy Ukrainę na nowo.

#ukraina #mikrohooligans #wojna
  • 7
@Aquamen: Moje zdanie jest takie że Rosja opuszcza terytorium Ukrainy (oczywiście Krym i Bambas również), oto plusy:

+ dużo mniej żołnierzy by zginęło(a może nawet żaden ) bo nikt nie musi walczyć.

+ pieniądze na sprzęt wojskowy nie szły by na sprzęt wojskowy tylko na inne cele jak służba zdrowia.

+ sytuacja na rynkach światowych unormowała by się, spadek inflacji.

+ Mniejsze straty materialne, a w sumie zerowe.

+ Gdyby ruscy
Moje zdanie jest takie, że obie strony powinny się zebrać na jakieś polanie, na gołe pięści, bez sprzętu i wyjaśnić sprawę w ostatecznej bitwie


@Aquamen: Zupełnie nieironicznie podziwiam Hindusów i Chińczyków, których siły zbrojne tak rozwiązują konflikty przy granicy. Mają tam strefę, gdzie od wielu lat mają uzgodniony ban na prawdziwą broń. Jedyny dozwolony sprzęt to improwizowana broń biała (głównie drewniane kije, kamienie).
werterdojercewa - >Moje zdanie jest takie, że obie strony powinny się zebrać na jakie...