Wpis z mikrobloga

Piękne przemówienia prezydentów. Jestem dumny z tego, że jestem Polakiem. Cały świat na nas patrzy i podziwia, że po raz kolejny w historii my, Polacy jesteśmy tymi którzy jako jedni z niewielu otwarcie przeciwstawiamy się złu i komunizmowi. Niech żyje wolna Polska i Ukraina!
#wojna #ukraina #kacapyzbarakow #polska
K.....a - Piękne przemówienia prezydentów. Jestem dumny z tego, że jestem Polakiem. C...

źródło: kvnktkuTURBXy9jNDM3YWFjZS00MzExLTRiNzItODAxNy1iYWMzOTk4NGEwN2UuanBlZ5GTBc0EsM0CdA

Pobierz
  • 14
skończycie oskarżać i atakować prawdziwych patriotów.


@Aquamen: W waszych ustach termin "patriota" jest tak samo zdewaluowany jak u neuropków "płeć".
Oczekiwanie szacunku dla tych, którzy według was są "patriotami", to dokładnie to samo, co szanowanie 645907843 neuropkowych płci, z ich idiotycznym wrzaskiem, wymalowanymi saganami, ruchami frykcyjnymi na paradach i przekonaniem o własnej jedynej racji.
Cały świat na nas patrzy i podziwia, że po raz kolejny w historii my, Polacy jesteśmy tymi którzy jako jedni z niewielu otwarcie przeciwstawiamy się złu i komunizmowi.


@Kauabanga: a czy oprócz tego patrzenia z dumą coś się dzieje? Jakieś wymierne korzyści? Kontrakty? Inwestycje?
a czy oprócz tego patrzenia z dumą coś się dzieje? Jakieś wymierne korzyści? Kontrakty? Inwestycje?


@pieknylowca: tak.
Jak wynika z informacji PAIH, w 2022 roku zagraniczne firmy zainwestowały w Polsce przy wsparciu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu ponad 3,7 mld euro. To 200 mln euro więcej niż przed rokiem i aż o miliard więcej niż w roku 2020. O ponad 20 proc. wzrosła także liczba samych projektów.